سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
اکبری:

پیگیری وضعیت باغ وحش شیراز / وضعیت فعلی شایسته دومین باغ وحش کشور نیست

سرویس اجتماعی
نماینده مردم شیراز در مجلس از پیگیری وضعیت باغ وحش شیراز خبر داد و افزود: به زودی از این باغ وحش بازدید و وضعیت آن را بررسی و اطلاع رسانی خواهم کرد.
چهارشنبه 13 مرداد 1395 ساعت 12:04
پیگیری وضعیت باغ وحش شیراز / وضعیت فعلی شایسته دومین باغ وحش کشور نیست نماینده مردم شیراز در مجلس از پیگیری وضعیت باغ وحش شیراز خبر داد و افزود: به زودی از این باغ وحش بازدید و وضعیت آن را بررسی و اطلاع رسانی خواهم کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201606109791653479.jpg پیگیری,وضعیت,باغ,وحش,شیراز,/,وضعیت,فعلی,شایسته,دومین,باغ,وحش,کشور,نیست Icana

علی اکبری در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با یادآوری تذکرات سازمان محیط زیست به باغ وحش شیراز برای تعیین تکلیف وضعیت آن، گفت: در پی انتقادهایی که دوستداران محیط زیست نسبت به وضعیت این باغ وحش داشتند سازمان محیط زیست به این موضوع ورود و به دلیل وضعیت نامناسب نگهداری از حیوانات تذکراتی به مسئولان این باغ وحش داده و خواستار بهبود وضعیت و رعایت استانداردهای لازم شدند.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی، افزود: مسئولان سازمان حفاظت محیط زیست در این تذکر در وهله اول خواستار رفع مشکلات و بازسازی این باغ وحش شده و تاکید کردند در صورت امکانپذیر نبودن حیوانات باید به مراکز دیگر منتقل شوند.

وی از پیگیری وضعیت باغ وحش شیراز خبر داد و یادآور شد: به دلیل آنکه تاکنون از این باغ وحش بازدید نکرده ام نمی‌توانم در مورد وضعیت آن اظهارنظر قطعی داشته باشم البته به زودی  از این باغ وحش بازدید و وضعیت آن را از نزدیک بررسی و نتایج آن را اطلاع رسانی خواهم کرد.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی،  در تشریح ساخت و ایجاد باغ وحش شیراز،  گفت: این باغ وحش در سال 1337 ایجاد و به لحاظ قدمت دومین باغ وحش کشور محسوب می شود البته در گذشته وضعیت بهتر و مطلوب‌تری داشته و چندین سال است دچار افت و چالش های زیادی شده است.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب ومنابع طبیعی مجلس شورای اسلامی، افزود: بر اساس برخی گزارش های رسیده مسئولان باغ وحش مذکور در حال بازسازی آن هستند از این رو  می توان گفت وضعیت آن نسبت به چند ماه پیش بهتر شده و روند مطلوب‌تری داشته است؛ امیدواریم به زودی شاهد بهبود وضعیت آن از سوی مسئولان باشیم زیرا چنین وضعیتی در خور و شایسته دومین باغ وحش کشور نیست./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر