شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

دلقپوش: هدفمندسازی یارانه‌ها در بودجه 88، تبعات منفی بسیاری بر اقتصاد کشور تحمیل می‌کرد

سرویس اقتصادی
**عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت:‌ با عملیاتی شدن هدفمند کردن یارانه‌ها در قالب لایحه بودجه تبعات منفی بسیاری بر اقتصاد کشور تحمیل نی‌شد.
دوشنبه 21 اردیبهشت 1388 ساعت 11:21

"فرهاد دلقپوش" در گفتگو با خبرنگار مجلس در مورد این ادعا که با حذف ردیف اعتبار مربوط به هدفمند کردن یارانه ها از لایحه بودجه سال 88 تراز کلی بودجه با کسری مواجه شده گفت: ‌طبیعی است که مجلس آنچه را که با منافع مردم مغایرت دارد و در چارچوب منطق، عدالت وحقانیت نمی گنجد نظر می‌دهد و این حق مجلس است و کسی هم نمی‌تواند حقی را که قانون اعطا کرده زیر سوال ببرد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه دولت باید لایحه هدفمند کردن یارانه‌ها را جداگانه پیشنهاد می‌داد، تصریح کرد:‌ ارائه لایحه هدفمند کردن یارانه‌ها در قالب لایحه بودجه تبعات منفی بسیاری برای اقتصاد کشور دارد و اگر عملیاتی می شد تبعات منفی بسیاری بر بودجه دولت تحمیل می‌شد.

نماینده آستارا با بیان اینکه اینگونه ادعا‌ها با تعامل دولت با مجلس سنخیت ندارد و منطقی و مناسب هم نمی‌باشد، خاطرنشان کرد: دولت باید جهت پر کردن خلا موجود منابع دیگری را تامین می‌نمود و نباید به لایحه هدفمند کردن یارانه‌ها اتکا می‌کرد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000