هدر اصلی
1388/02/22 16:25:00
سرویس کمیسیون ها

رییس مجلس: باید قوانین مزاحم را از سر راه سیاست‌های کلی برداشت

**رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: باید قوانین مزاحم سیاست‌های کلی را از سر راه برداشت و قوانینی که باعث قوت آن می‌شود را به نتیجه رسانید.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "علی لاریجانی" با حضور در جلسه بعد از ظهر روز سه‌شنبه کمیسیون اقتصادی، این کمیسیون را  کمیسیون مادر دانست و گفت: اگر با برنامه ریزی دقیق جلو برویم توفیقات زیادی داریم در غیر این صورت منفعل خواهیم شد.

وی در ادامه تصریح کرد: در برایند کلی مجلس باید بدانیم که به کجا می‌رویم و باید برای هیات رئیسه مشخص باشد که کمیسیون اقتصادی چه اهداف و برنامه‌هایی را دنبال می‌کند و به چه نتایجی می‌رسد.

رییس مجلس با تاکید بر اینکه برای بخش فکری مجلس هر هزینه‌ای را باید پرداخت،‌خطاب به اعضای کمیسیون اقتصادی گفت: شما نگاه حکیمانه باید داشته باشید و به بخش‌های تخصصی وصل شوید.

لاریجانی استفاده از مشاوران و کارشناسان را از اولویت‌های کمیسیون اقتصادی عنوان کرد و اظهار داشت: تلاش کنید که قوانین مزاحم سیاست‌های کلی را از سر راه آن بردارید و ببینید که چه قوانینی باعث قوت آن می‌شود آن را به نتیجه برسانید.

رئیس مجلس در ادامه گفت: بسیاری از کارها باید صورت گیرد که رشد اقتصادی داشته باشیم بسیاری از زمینه‌ها باید تغییر کند از جمله قانون سرمایه‌گذاری خارجی، اگر می‌بینید این قوانین مشکل دارند آنها را رفع نمایید.

لاریجانی ضمن بیان این مطلب که انتظار داریم با یک برنامه مدون پیش بروید گفت: ما هم در سطح کلان مجلس با همکاری کمیسیون‌ها باید پیش رفته و شما نیز در کنار بخش‌های نظارتی و تخصصی کمک کنید که کمیسیون اقتصادی کارنامه موفقی داشته باشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet