سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
دهقانی فیروزآبادی در واکنش به ادعای تلاش ایران برای ترور سفیر عربستان در عراق:

تلاش ناموفق آل‌سعود برای حمله رسانه‌ای علیه ایران/ عربستان مولد تروریست در دنیا است

سرویس سیاسی
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس معتقد است آل سعود تا جایی که بتواند در جهت حمایت و پیشبرد اهداف تروریسم حرکت می کند با این حال قصد دارد جو رسانه ای را علیه ایران جلوه دهد و خود را از تمام اتهامات تبرئه کند.
جمعه 5 شهریور 1395 ساعت 12:49
تلاش ناموفق آل‌سعود برای حمله رسانه‌ای علیه ایران/ عربستان مولد تروریست در دنیا است نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس معتقد است آل سعود تا جایی که بتواند در جهت حمایت و پیشبرد اهداف تروریسم حرکت می کند با این حال قصد دارد جو رسانه ای را علیه ایران جلوه دهد و خود را از تمام اتهامات تبرئه کند. http://cdn.icana.ir/d/019/201605104850784802.jpg تلاش,ناموفق,آل‌سعود,برای,حمله,رسانه‌ای,علیه,ایران/,عربستان,مولد,تروریست,در,دنیا,است Icana

کمال دهقانی فیروزآبادی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به ادعای بی اساس عربستان مبنی بر تلاش ایران برای ترور سفیر این کشور در بغداد، گفت: پیش از این نیز عربستان ادعای مشابهی درباره تلاش ایران برای ترور سفیر این کشور در ایالات متحده داشت که از پایه بی اساس بود.

نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: موج ادعاهای عربستان در حالی صورت می گیرد که اگر کارنامه فعالیت های ما را بررسی کنند خواهند دید تا کنون هیچ تروری در هیچ کجای دنیا ازسوی جمهوری اسلامی برنامه ریزی نشده بود.

وی افزود: این در حالی است که کارنامه عربستان در حمایت همه جانبه از تروریسم در سراسر دنیا مشهود است و بسیاری از تروریست ها از اتباع سعودی هستند.

دهقانی فیروزآبادی ادامه داد: اسامه بن لادن به عنوان یکی از بزرگ ترین تروریست های بین المللی دست پرورده مستقیم آل سعود است و بسیاری از تروریست هایی که تحت عنوان منافقین می شناسیم و در پاریس هستند، تحت حمایت مستقیم عربستان قرار دارند.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان با تأکید بر اینکه شناسنامه تروریسم با عربستان شناخته می شود، خاطرنشان ساخت: آل سعود تا جایی که بتواند در جهت حمایت و پیشبرد اهداف تروریسم حرکت می کند با این حال قصد دارد جو رسانه ای را علیه ایران جلوه دهد و خود را از تمام اتهامات تبرئه کند که البته این اقدام آنها موفقیت آمیز نخواهد بود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار