سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ملکشاهی:

گزارش های احمد شهید از اعتبار خاصی برخوردار نبود/ عاصمه جهانگیر واقعیات حقوق بشری ایران را گزارش کند

سرویس سیاسی
رئیس کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: گزارش های احمد شهید از اعتبار خاصی برخوردار نبود زیرا کذب بودن گزارش های وی مشخص بود ولی عزل احمد شهید اقدام مثبتی است.
دوشنبه 15 شهریور 1395 ساعت 10:31
گزارش های احمد شهید از اعتبار خاصی برخوردار نبود/ عاصمه جهانگیر واقعیات حقوق بشری ایران را گزارش کند رئیس کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: گزارش های احمد شهید از اعتبار خاصی برخوردار نبود زیرا کذب بودن گزارش های وی مشخص بود ولی عزل احمد شهید اقدام مثبتی است. http://cdn.icana.ir/d/019/201607102153652355.jpg ,گزارش,های,احمد,شهید,از,اعتبار,خاصی,برخوردار,نبود/,عاصمه,جهانگیر,واقعیات,حقوق,بشری,ایران,را,گزارش,کند Icana

الهیار ملکشاهی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص انتخاب عاصمه جهانگیر به جای احمد شهید، اظهار داشت: احمد شهید سابقه بدی دارد و تمامی گزارش های خود را به صورت جهت دار، یک سویه و بدون دلیل تنظیم می کرد و در تلاش بود تا بر علیه جمهوری اسلامی ایران گزارش‌هایی‌ها را تنظیم کند.

نماینده مردم کوهدشت و رومشگان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: خوشبختانه همه کسانی که این گزارش‌ها را در دنیا استماع می‌کردند متوجه شده بودند که احمد شهید گزارشگری بی طرف نیست و تحت تاثیر لابی صهیونیستی و آمریکا، گزارش‌های خود را تنظیم می کند.

نایب رئیس فراکسیون حقوق بشر مجلس شورای اسلامی ادامه داد: گزارش های احمد شهید از اعتبار خاصی برخوردار نبود زیرا کذب بودن گزارش های وی مشخص بود ولی عزل احمد شهید اقدام مثبتی است و امیدواریم عاصمه جهانگیر بتواند واقعیت های موجود در جمهوری اسلامی ایران را گزارش کند.

وی افزود: در جمهوری اسلامی ایران حداقل در زمینه قانونگذاری و رعایت حقوق شهروندی هر روز گام بلندی برداشته می‌شود که از جمله آن ها قانون آئین دادرسی کیفری است که حقوق شهروندی به خوبی در آن راعایت شده است همچنین قانون اساسی در این زمینه اصول مترقی دارد.

ملکشاهی گفت: اگر عاصمه جهانگیر این واقعیات را نادیده بگیرد مانند احمد شهید به عنوان گزارشگری کذاب شناخته می‌شود.

رئیس کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: تا زمانی که نهادهای بین المللی از انصاف به دور هستند گزارشگر ویژه برای ایران تعیین می‌کنند ولی در واقعیت می‌بینیم که ایران به لحاظ حقوق بشری هیچ مشکلی ندارد و نیازی به تعیین گزارشگر ویژه ندارد./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000