شهادت حضرت فاطمه معصومه (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

222نماینده از مردم کردستان به خاطر استقبال پرشور از رهبر معظم انقلاب تشکر کردند

سرویس صحن
**222نماینده در نامه‌ای از مردم کردستان به خاطر استقبال پرشور از رهبر معظم انقلاب، تشکر کردند
چهارشنبه 23 اردیبهشت 1388 ساعت 15:45

به گزارش خبرنگار خانه ملت ‌ در این نامه که امروز در پایان صحن علنی مجلس توسط حسن غفوری‌فرد عضو هیات رییسه مجلس قرائت شد، آمده است: رهبر معظم انقلاب اسلامی که از دیرباز منادی وحدت اسلامی بوده است، روز گذشته در سفر به استان کردستان در سخنرانی خود در جمع مردم مسلمان و انقلابی این استان بار دیگر بر وحدت شیعه و سنی در همه‌ی جای جهان اسلام و در ایران اسلامی تاکید فرمودند و مسلمانان جهان را به اتحاد در برابر توطئه‌های دشمنان فراخواندند.

 نمایندگان در نامه خود اظهار داشتند:‌ ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی که منتخب ملت ایران اسلامی می‌باشیم؛ با تشکر از بیانات صریح و صحیح مقام معظم رهبری اعلام می‌کنیم که وحدت مسلمانان جهان از اصول مسلم انقلاب اسلامی و از آموزه‌های اصیل امام راحل بوده و از نشانه‌های نهضت جهانی بیداری اسلامی در عصر حاضر می‌باشد.

در این نامه همچنین عنوان شده است :ما نمایندگان صیانت از این وحدت را وظیفه‌ی خود می‌دانیم و هوشیاری در برابر توطئه‌های دشمنان را در این امر ضروری می‌شماریم. لذا جا دارد از مردم خونگرم، غیور و باایمان کردستان و به خصوص شهرستان قهرمان سنندج که با استقبال باشکوه خود از رهبر عزیز خویش، افتخار دیگری بر افتخارات استان کردستان ثبت کردند تشکر ‌نماییم.  

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000