هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

انتقاد نماینده بویین زهرا از نطق‌های برخی نمایندگان

سرویس صحن
**نماینده مردم بوئین زهرا در مجلس شورای اسلامی نسبت به اظهارات برخی نمایندگان در نطق‌های خود انتقاد کرد.
چهارشنبه 23 اردیبهشت 1388 ساعت 16:47

"روح‌الله عباسپور" چهارمین ناطق جلسه علنی روز چهارشنبه به همکاران خود در مجلس توصیه کرد که در زمان نطق در خانه ملت از تنگ‌نظری و جریان طلبی بپرهیزند.

وی خاطرنشان کرد: افرادی که در ابتدای سخن، تاکید بر سخنان مقام معظم رهبری می‌کنند، باید بیانات رهبری را در مورد سیاست خارجی و خدمات دولت نهم را نیز مد نظر داشته باشند.

عباسپور با اشاره به سفر رییس جمهور به قزوین گفت: نکته قابل توجه این است که مردم قزوین 30 ساعت قبل از ورود هیئت دولت مطلع شده بودند و در این سفر مردم دو برابر نسبت به سفر اول حضور پیدا کردند و این افزایش جمعیت به این دلیل است که مردم شریف و شهید پرور قزوین مانند روزهای آغازین انقلاب ولایت‌مدار هستند.

نماینده بویین زهرا گفت: دولت نهم تورم 27/9 درصدی را به 15/5 درصد رسانده و کشور را به خودکفایی سیمان و فولاد رسانده است.

وی افزود: پیشرفت در عرصه‌های بین‌المللی از دیگر توفیقات دولت می‌باشد و مردم قزوین به همین دلیل با حضور پرشور خود از رییس جمهور قدردانی کرده‌اند.

عباسپور همچنین اظهار داشت: به افرادی که علیه دولت سیاه‌نمایی می‌کنند توصیه می‌کنم فرمایشات مقام معظم رهبری را نصب العین خود قرار دهند.

وی یادآور شد: دولت نهم سخنان امیر المومنین مبنی بر اینکه باید درب دارالولایه به سوی مردم باز باشد و مردم با مسئولین رابطه تنگاتنگ داشته باشند را محقق کرده و می‌بینیم که ما با حضور شخص رئیس جمهور و وزیران به شهرستانها به این امر مهم دست یافته‌ایم.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000