خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1388/02/23 16:47:00
سرویس صحن

انتقاد نماینده بویین زهرا از نطق‌های برخی نمایندگان

**نماینده مردم بوئین زهرا در مجلس شورای اسلامی نسبت به اظهارات برخی نمایندگان در نطق‌های خود انتقاد کرد.

"روح‌الله عباسپور" چهارمین ناطق جلسه علنی روز چهارشنبه به همکاران خود در مجلس توصیه کرد که در زمان نطق در خانه ملت از تنگ‌نظری و جریان طلبی بپرهیزند.

وی خاطرنشان کرد: افرادی که در ابتدای سخن، تاکید بر سخنان مقام معظم رهبری می‌کنند، باید بیانات رهبری را در مورد سیاست خارجی و خدمات دولت نهم را نیز مد نظر داشته باشند.

عباسپور با اشاره به سفر رییس جمهور به قزوین گفت: نکته قابل توجه این است که مردم قزوین 30 ساعت قبل از ورود هیئت دولت مطلع شده بودند و در این سفر مردم دو برابر نسبت به سفر اول حضور پیدا کردند و این افزایش جمعیت به این دلیل است که مردم شریف و شهید پرور قزوین مانند روزهای آغازین انقلاب ولایت‌مدار هستند.

نماینده بویین زهرا گفت: دولت نهم تورم 27/9 درصدی را به 15/5 درصد رسانده و کشور را به خودکفایی سیمان و فولاد رسانده است.

وی افزود: پیشرفت در عرصه‌های بین‌المللی از دیگر توفیقات دولت می‌باشد و مردم قزوین به همین دلیل با حضور پرشور خود از رییس جمهور قدردانی کرده‌اند.

عباسپور همچنین اظهار داشت: به افرادی که علیه دولت سیاه‌نمایی می‌کنند توصیه می‌کنم فرمایشات مقام معظم رهبری را نصب العین خود قرار دهند.

وی یادآور شد: دولت نهم سخنان امیر المومنین مبنی بر اینکه باید درب دارالولایه به سوی مردم باز باشد و مردم با مسئولین رابطه تنگاتنگ داشته باشند را محقق کرده و می‌بینیم که ما با حضور شخص رئیس جمهور و وزیران به شهرستانها به این امر مهم دست یافته‌ایم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet