شهادت حضرت فاطمه معصومه (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

تذکرات کتبی نمایندگان مجلس به مسوولان اجرایی کشور

سرویس صحن
**"حسن غفوری‌فرد" در جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسوولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
چهارشنبه 23 اردیبهشت 1388 ساعت 18:11

به گزارش خبرنگار خانه ملت،‌ جزییات تذکرات قرائت شده به این شرح می‌باشد:

- تذکر حسینی نماینده‌ نیشابور به رییس جمهور در خصوص  دستور رسیدگی به علت عدم اجرای بخشنامه مورخ 12/6/86 هیات وزیران در خصوص واگذاری زمین و تسهیلات ساخت مسکن به کارکنان انتقالی از کلان‌شهرها به سایر شهرها.

- تذکرات فلاحت‌پیشه نماینده‌ اسلام‌آباد غرب به رییس جمهور در خصوص  دستور تسریع در پوشش تلویزیونی کامل شهرها و روستاهای غرب کشور و دستور پیگیری علل سهل‌انگاری در مقابله با پدیده‌ ریزش گرد و خاک کشورهای همسایه به داخل ایران و به وزیر آموزش و پرورش در خصوص  تسریع در پرداخت 2 ماه پاداش مناطق محروم و یارانه مسکن کارکنان آموزش و پرورش استان استان کرمانشاه.

- تذکر کواکبیان نماینده‌ سمنان به وزیر آموزش و پرورش در خصوص  ضرورت برنامه‌ریزی دقیق و جلوگیری از حوادث ناگوار در سفرهای دانش آموزی.

- تذکر میرخلیلی نماینده‌ میناب، رودان و جاسک به وزیر راه و ترابری در خصوص  تسریع در آسفالت راه‌های روستای شهرستان‌های رودان، میناب، جاسک و بشاگرد.

- تذکر طباطبایی‌نژاد نماینده‌ اردستان به وزیر راه و ترابری در خصوص  رفع کمبود قیر برای راهسازی.

- تذکر بنایی نماینده‌ قم به وزیر راه و ترابری در خصوص  تسریع در تامین اعتبارات محور قم - گرمسار و احداث تقاطع غیر هم سطح جاده گرمسار- عمار یاسر و هم‌چنین تسریع در بهره‌برداری از تقاطع در حال احداث شاه جمال - سه راهی خرمشهر.

- تذکر حسینی نماینده‌ نیشابور به وزیر راه و ترابری در خصوص  تسریع در احداث جاده نیشابور به شهرستان تخت جلگه.

- تذکر مرعشی نماینده‌ رودبار به وزیر جهادکشاروزی در خصوص  تسریع در خرید محصولات کشاورزی شهرستان رودبار در کشت دوم.

- تذکر ترابی نماینده‌ شهرکرد به وزیر دادگستری در خصوص  اعلام علت عدم پذیرش درخواست ثبت املاک مردم.

- تذکر بشیری نماینده‌ پاکدشت به وزیر کشور در خصوص  لزوم همکاری جدی شهرداری منطقه 15 تهران در اتمام تعریض جاده قیام دشت به شهرک انقلاب.

- تذکر دلخوش نماینده‌ صومعه‌سرا به وزیر کشور در خصوص  رسیدگی به تقسیمات کشوری در حوزه‌ انتخابیه‌اش؛ و به زویر نفت در خصوص  تسریع در روند اجرایی و شروع به کار گازرسانی 15 روستای کم هزینه صومعه‌سرا با توجه به گذشت 4 سال.

- تذکرات یوسف‌نژاد نماینده‌ ساری به وزیر نفت در خصوص  رسیدگی به مصوبات سفر رییس‌جمهور به مازندران در خصوص وزارت نفت و به وزیر نیرو در خصوص  تامین اعتبار برای مطالعه و اجرای سد ظارم رود.

- تذکرات مطورزاده نماینده‌ خرمشهر به وزیر نیرو در خصوص  دستور اجرای سیفون انتقال آب خرمشهر و به وزیر بهداشت و درمان در خصوص  لزوم پرداخت حقوق و مزایا و مطالبات کارکنان شبکه بهداشت و درمان.

- تذکر سنایی نماینده‌ نهاوند به وزیر بهداشت و درمان در خصوص  تسریع در شروع به کار ساخت بیمارستان 160 تخت‌خوابی نهاوند.

- تذکرات اکبرنژاد نماینده‌ تبریز اسکو و آذرشهر به وزیر بهداشت و درمان در خصوص  ضرورت تامین نیروی انسانی 5 پایگاه اورژانس برای شروع به فعالیت و تامین اعتبار لازم برای ادامه کار 18 پایگاه اورژانس در استان آذربایجان شرقی و به وزیر راه و ترابری در خصوص  تامین اعتبار برای اصلاح منطقه حادثه‌خیز ورودی شهرهای خسروشهر و سردرود طبق اصل 127 قانون اساسی و مصوبه سفر دوم دولت.

- تذکر ذاکر نماینده‌ ارومیه به وزرای راه و ترابری و کشور در خصوص  تجدیدنظر در مکان نصب اخذ عوارض قبل از پل شهید کلانتری ارومیه و دریافت عوارض سنگین از خودروهای سواری.

- تذکر میرتاج‌الدینی، کوچکی‌نژاد، سودانی، حسینی، احمدی، کوثری، سروری، مرعشی، نوروزی، بشیری، نقوی حسینی، کرمی‌راد، آشتیانی و امیری نمایندگان تبریز، رشت، اهواز، شازند، تهران، رودبار، رباط کریم، پاکدشت، ورامین، کرمانشاه، قم و کرمانشاه به وزیر امور خارجه در خصوص  محکومیت دبیرکل سازمان ملل متحد در خصوص مختومه نبودن جنایات اسراییل در غزه و لزوم اعلام اعتراض به سازمان ملل.

- تذکر نریمان، انصاری، سازدار، تابش، ‌کرمی، سیدحسین هاشمی، شهریاری و اسلامی نمایندگان بابل، زنجان، مرند، اردکان،‌ایلام، میانه، بجنورد و ساوه به وزیر کشور در خصوص  رعایت بی‌طرفی در انتخاب اعضای هیات اجرایی در انتخابات و تجدیدنظر در ترکیب هیات‌هایی که از یک جناح خاص انتخاب شدند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000