هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بائوج لاهوتی تاکیدکرد:

ارائه تسهیلات ارزان قیمت دولتی به کشاورز نرخ برنج را مدیریت می کند

سرویس اقتصادی
نماینده مردم لنگرود درمجلس با بیان اینکه بانک کشاورزی سرمایه اولیه تولید برنج را با وام ارزان قیمت در اختیار کشاورز قرار دهد،گفت:وام ارزان قیمت به برنجکار عاملی است که کشاورز را در راستای هزینه تولیدبرنج به نحو مطلوب یاری می رساند.
شنبه 27 شهریور 1395 ساعت 10:36
ارائه تسهیلات ارزان قیمت دولتی به کشاورز نرخ برنج را مدیریت می کند نماینده مردم لنگرود درمجلس با بیان اینکه بانک کشاورزی سرمایه اولیه تولید برنج را با وام ارزان قیمت در اختیار کشاورز قرار دهد،گفت:وام ارزان قیمت به برنجکار عاملی است که کشاورز را در راستای هزینه تولیدبرنج به نحو مطلوب یاری می رساند. http://cdn.icana.ir/d/019/59598.jpg ارائه,تسهیلات,ارزان,قیمت,دولتی,به,کشاورز,نرخ,برنج,را,مدیریت,می,کند, Icana

مهرداد بائوج  لاهوتی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت  تولید  برنج  در کشور،گفت:دولت می تواند با پرداخت مساعده در قالب تسهیلات به کشاورز برنجکار را در راستای تولید بهینه محصول یاری دهد تا کشاورز نگرانی  جهت هزینه تولید را  نداشته باشد و سپس پس از برداشت و فروش محصول کشاورز بهای وام های ارزان قیمت را به دولت پرداخت کند.

نماینده  مردم لنگرود درمجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فلسفه ایجاد بانک کشاورزی بدین معنا است که در آغاز کشت  به کشاورز وام ارزان قیمت اختصاص داده شود  و سپس  پس از  پایان  برداشت  محصول  وام  را از کشاورز  باز پس بگیرد، ادامه داد:متولیان کشاورزی باید این موضوع را  با مدیریت کنترل کنند تا کشاورز بتواند با دریافت سرمایه اولیه  از دولت، برنج را با نرخ مناسب تولید کند.

برنج کار گاهی سرمایه اولیه برای شخم زدن و فرآوری زمین را ندارد/کشاورز درآغاز کشت به وام ارزان قیمت نیاز دارد

وی  با بیان اینکه برنج ایرانی بالاترین کیفیت جهان را دارد ،ادامه داد:با  توجه به حجم واردات برنج  به کشور،اما اعتبار برنج ایرانی از تمام ابعاد از جمله کیفیت پابرجا است.

 بائوج لاهوتی با بیان اینکه برنج کار سرمایه اولیه  برای شخم  زدن و فرآوری زمین را در  اختیار  ندارد،گفت:دولت باید بازار برنج را  به شکلی مدیریت کند که در گام  نخست کشاورز و سپس مصرف کننده نیز از وضعیت تولید  و مصرف برنج رضایت داشته باشد.

عضوکمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات  مجلس،یاد آورشد: تسهیلات ارزانقیمت دولتی عاملی برای تعیین نرخ مناسب  برای برنج  به شمار می آید و از همین رو  بانک کشاورزی می تواند  با ارائه  تسهیلات  ارزان قیمت  برنج کار  را در امر تولید یاری  دهد./

پایان پیام

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000