هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
رحمانی فضلی:

برای تامین کامل امنیت زائران پیاده روی اربعین برنامه ریزی شده است

سرویس دیگر رسانه‌ها
عبدالرضا رحمانی فضلی گفت: پیش بینی می شود جمعیت زائران اربعین حسینی در سال جاری در مقایسه با سال گذشته حدود 50 درصد افزایش یابد.
سه‌شنبه 6 مهر 1395 ساعت 15:07
برای تامین کامل امنیت زائران پیاده روی اربعین برنامه ریزی شده است عبدالرضا رحمانی فضلی گفت: پیش بینی می شود جمعیت زائران اربعین حسینی در سال جاری در مقایسه با سال گذشته حدود 50 درصد افزایش یابد. http://cdn.icana.ir/d/019/73300.jpg برای,تامین,کامل,امنیت,زائران,پیاده,روی,اربعین,برنامه,ریزی,شده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور سه شنبه در نشست هماهنگی ستاد مرکزی اربعین حسینی و بررسی مشکلات روند تردد زائران اربعین به عتبات عالیات گفت: با توجه به تجربه دو ساله ای که در مراسم اربعین بدست آمده است باید خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی با کیفیت بهتری انجام شود.
رحمانی فضلی با تاکید بر لزوم اطلاع رسانی دقیق موارد مربوط به پیاده روی اربعین، صدور روادید در شهرستان های مبداء زائران را از راهبردهای کاهش تجمع زائران در مرزها و استان های خروجی بیان کرد.
عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور همچنین در حاشیه بازدید از پایانه مرزی شلمچه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: برای خدمت رسانی ویژه به زائران در مرزهای شلمچه و چذابه برنامه ریزی شده و تحقق این مهم نیز مستلزم تکمیل برخی زیرساخت هاست.
رحمانی فضلی با بیان اینکه توقفگاه خودروها و جایگاه مواکب برای ارائه خدمت بهتر به زائران اربعین فراهم است، گفت: پایانه مرزی مسافری نیز به پیشرفت 100 درصدی رسیده است و بزودی به بهره برداری می رسد.
رحمانی فضلی گفت: تقاضای مسئولان از زائران اربعین حسینی این است که به مرور وارد مرزها شوند، به دستورالعمل ها و هشدارها توجه کنند و بدون روادید و گذرنامه به سمت مرزها حرکت نکنند./
پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000