هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
امیرعبداللهیان:

تل آویو واقعیت حزب الله مقتدر را پذیرفته است

سرویس سیاسی
دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل معتقد است رمز موفقیت مردم فلسطین در مقاومت و مبارزه با اهداف جاه‌طلبانه رژیم نامشروع فلسطین اشغالی نهفته است.
سه‌شنبه 6 مهر 1395 ساعت 16:53
تل آویو واقعیت حزب الله مقتدر را پذیرفته است دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل معتقد است رمز موفقیت مردم فلسطین در مقاومت و مبارزه با اهداف جاه‌طلبانه رژیم نامشروع فلسطین اشغالی نهفته است. http://cdn.icana.ir/d/019/45389.jpg تل,آویو,واقعیت,حزب,الله,مقتدر,را,پذیرفته,است Icana

حسین امیرعبداللهیان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در واکنش به اظهارات اخیر کلینتون در دیدار با نتانیاهو که وجود اسرائیل قوی و پرتحرک را برای آمریکا حیاتی قلمداد کرده است، گفت: سیاست آمریکا در قبال رژیم صهیونیستی همواره بدون تغییر و مبتنی بر حمایت بی چون و چراست.

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل بر همین اساس تصریح کرد: جمهوری اسلامی بدون اعتنا به رفتار آمریکا، به صورت جدی به حمایت و پشتیبانی های خود از مردم و مبارزان فلسطینی ادامه می دهد.

وی در ادامه با تأکید بر اینکه رمز موفقیت مردم فلسطین در مقاومت و مبارزه با اهداف جاه‌طلبانه رژیم نامشروع فلسطین اشغالی نهفته است، عنوان کرد: علیرغم تحولات پیچیده منطقه، اکنون مقاومت در منطقه در بهترین وضعیت خود قرار دارد.

دبیرکل کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین همچنین ادامه داد: تل آویو واقعیت حزب الله مقتدر و گروه های جهادی فلسطین را با تمام وجود نامشروع خود درک می کند و می داند استمرار انتفاضه فلسطین و گسترش روزافزون آن در سراسر فلسطین اشغالی واقعیتی انکارناپذیر است.

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل در پایان خاطرنشان ساخت: مبارزه با صهیونیسم و تروریسم دو روی واقعی و ضروری یک سکه در غرب آسیا به شمار می رود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000