هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
باستانی در تشریح نشست امروز کمیسیون صنایع و معادن:

سوال قاضی پور از وزیر صنعت به صحن علنی ارسال شد

سرویس اقتصادی
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس، در تشریح نشست امروز کمیسیون متبوع خود گفت: قاضی پور از پاسخ های وزیر صنعت، معدن و قانع نشد و سوال وی به صحن علنی ارسال شد.
سه‌شنبه 6 مهر 1395 ساعت 20:30
سوال قاضی پور از وزیر صنعت به صحن علنی ارسال شد سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس، در تشریح نشست امروز کمیسیون متبوع خود گفت: قاضی پور از پاسخ های وزیر صنعت، معدن و قانع نشد و سوال وی به صحن علنی ارسال شد. http://cdn.icana.ir/d/019/43551.jpg سوال,قاضی,پور,از,وزیر,صنعت,به,صحن,علنی,ارسال,شد Icana

سعید باستانی در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز کمیسیون صنایع و معادن گفت: نخستین دستورکار امروز کمیسیون بحث دو فقره سوال محمدرضا پورابراهیمی از وزیر ارتباطات و فقناوری اطلاعات بود که نماینده سوال کننده پرسش خود را پس گرفت و بنابراین جلسه مذکور تشکیل نشد.

 نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس شورای اسلامی،  با بیان اینکهدستوکار بعدی کمیسیون سوال چند تن از نمایندگان از وزیر صنعت، معدن و تجارت بود، افزود: سوالات  پورابراهیمی و قاضی پور در نشست امروز مطرح شد و پورابراهیمی پس از توضیحات وزیر مشروط به برگزاری نشست مشترک برای ارائه پاره ای توضیحات قانع شد.

قاضی پور از توضیحات وزیر صنعت، معدن و تجارت قانع نشد

باستانی ادامه داد:قاضی پور از توضیحات وزیر صنعت، معدن و تجارت قانع نشد  و عمده سوالاتش به صحن ارسال شده و در نوبت رسیدگی در صحن علنی مجلس قرار گرفت.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه جلسه دیگری در آینده برای پاسخ به دیگر نمایندگان سوال کننده تشکیل می شود، تصریح کرد: عدم ارائه قانون شرح وظایف وزارت صنعت، عدم کسب پروانه توسط فروشگاه های کوروش، علت قیمت بالای فولاد هفت گانه در مقایسه با قیمت تمام شده واقعی، علت عدم نظارت بر عملکرد مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران، علت عدم اجرای قانون قاچاق کالا و ارز، علت بی توجهی به کیفیت خودروهای داخلی در رقابت در بازارهای جهانی، نحوه عملکرد در خصوص قطع رانت های تحریمی، علت برخورد نکردن با مدیران صنایع فولاد مبارکه، ذوب آهن، مس و آلومینیوم که حقوق های نجومی دریافت کرده اند، علت خروج معاملات پتروشیمی از بورس کالا از جمله سوالاتی بود که توسط پورابراهیمی و قاضی پور مطرح شد./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط