سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
خدابخشی خبرداد:

بررسی نحوه اجرای قانون هدفمندی یارانه ها دربرنامه ششم توسعه با حضور ربیعی

سرویس اقتصادی
سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه از نشست اعضای هیات رئیسه این کمیسیون با حضور وزیرکار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان محیط زیست خبر داد.
چهارشنبه 7 مهر 1395 ساعت 10:06
بررسی نحوه اجرای قانون هدفمندی یارانه ها دربرنامه ششم توسعه با حضور ربیعی سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه از نشست اعضای هیات رئیسه این کمیسیون با حضور وزیرکار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان محیط زیست خبر داد. http://cdn.icana.ir/d/019/201607104546541625.jpg بررسی,نحوه,اجرای,قانون,هدفمندی,یارانه,ها,دربرنامه,ششم,توسعه,با,حضور,ربیعی, Icana

محمد خدابخشی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به نشست کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه، گفت: عصر روز دوشنبه (5 مهرماه) هیات رئیسه کمیسیون تلفیق جلسه مشترکی با "ربیعی" وزیر کار و معاونان وی داشت که در این جلسه در مورد مسائل مربوط به این وزارتخانه در برنامه ششم توسعه بحث و گفت‌وگوهایی صورت گرفت.

نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی،با اشاره به موضوعات مورد بحث با حضور وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی، افزود:مسائل مربوطه به بیمه سلامت،اشتغال، یارانه‌ها، مبارزه با فقر،ضرورت تجمیع بیمه‌ها و پرداخت یارانه به دهک‌های پایین ازجمله موضوعات مورد تأکید در نشست هیات رئیسه کمیسیون تلفیق با حضور "ربیعی" بود.

خدابخشی با اشاره به دستور کار دیگر کمیسیون متبوعش، ادامه داد: همچنین اعضای هیات رئیسه کمیسیون تلفیق جلسه جداگانه‌ای را با" ابتکار" رئیس سازمان محیط زیست و معاونان وی داشتند که دراین جلسه وی خواستار توجه به محیط زیست به عنوان یکی از اولویت‌های برنامه ششم شد.

وی با اشاره به مباحث صورت گرفته در این جلسه در مورد پسماندها، آلودگی هوا،گرد و غبار و مشکلات مربوط به تالاب‌ها ،یادآور شد:ابتکار دراین جلسه با بیان اینکه که بخش عمده‌ای از عوارض درکشورهای اروپایی مربوط به عوارض زیست‌محیطی است،بر موضوع مالیات سبز تأکید کرد.

سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه با یادآوری اظهارات" ابتکار"،تصریح کرد: با بیان اینکه آلودگی هوا از جمله هفت عامل مهم مرگ و میر در کشور است و بر لزوم توجه به این موضوع در برنامه ششم توسعه تأکید کرد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط