هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
دلخوش اباتری در صحن علنی مطرح کرد:

پیشنهاد اخذ نظر کارشناسان مرکز پژوهش‌ها در هنگام بررسی لوایح و طرح‌ها در صحن علنی

سرویس صحن
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس خواستار حضور کارشناسان مرکز پژوهش های مجلس در صحن علنی و ارائه نظرات کارشناسی در خصوص طرح ها و لوایح پشت تریبون مجلس شد.
چهارشنبه 7 مهر 1395 ساعت 11:02
پیشنهاد اخذ نظر کارشناسان مرکز پژوهش‌ها در هنگام بررسی لوایح و طرح‌ها در صحن علنی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس خواستار حضور کارشناسان مرکز پژوهش های مجلس در صحن علنی و ارائه نظرات کارشناسی در خصوص طرح ها و لوایح پشت تریبون مجلس شد. http://cdn.icana.ir/d/019/201606107509991875.jpg پیشنهاد,اخذ,نظر,کارشناسان,مرکز,پژوهش‌ها,در,هنگام,بررسی,لوایح,و,طرح‌ها,در,صحن,علنی, Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، کاظم دلخوش اباتری در نشست علنی امروز (چهارشنبه 7 مهرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر آیین نامه ای با استناد به مواد 145 و 147 گفت: توقع ما از مرکز پژوهش های مجلس بسیار بالاست در حالی که دستگاه های اجرایی اطلاعات دقیق به کارشناسان مرکز پژوهش ها نمی دهند.

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی در پایان خواستار حضور کارشناسان مرکز پژوهش های مجلس در صحن علنی شد و اظهار کرد: از هیأت رئیسه می خواهم شرایطی را در نظر بگیرند که کارشناسان مرکز پژوهش های مجلس با حضور در صحن علنی بتوانند همانند نمایندگان دولت نظرات خود در خصوص لوایح و طرح ها را  ارائه کنند.

دکتر لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این تذکر گفت: تصور بر این است که اجرای این پیشنهاد منع قانونی نداشته باشد لذا در هیأت رئیسه بررسی می کنیم./                  

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر