سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نوریان با اشاره به فرا رسیدن روز بین المللی امحای تسلیحات هسته ای:

میزان تسلیحات کشتار جمعی همواره تابع قدرت کشورهای بین المللی است/ایران به صورت رسمی مخالف گسترش تسلیحات هسته ای در جهان

سرویس سیاسی
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: تسلیحات کشتار جمعی همواره تابع قدرت کشورهای بین المللی است، یعنی کشورها امروز هر کدام به مقدار قدرتشان و ظرفیتشان، میزان پایبندی به این مسئله را مشخص می کنند که این یک اشکال عمده در روابط بین المللی و حقوق بین الملل است.
جمعه 9 مهر 1395 ساعت 14:50
میزان تسلیحات کشتار جمعی همواره تابع قدرت کشورهای بین المللی است/ایران به صورت رسمی مخالف گسترش تسلیحات هسته ای در جهان عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: تسلیحات کشتار جمعی همواره تابع قدرت کشورهای بین المللی است، یعنی کشورها امروز هر کدام به مقدار قدرتشان و ظرفیتشان، میزان پایبندی به این مسئله را مشخص می کنند که این یک اشکال عمده در روابط بین المللی و حقوق بین الملل است. http://cdn.icana.ir/d/019/201606104428701661.jpg میزان,تسلیحات,کشتار,جمعی,همواره,تابع,قدرت,کشورهای,بین,المللی,است/ایران,به,صورت,رسمی,مخالف,گسترش,تسلیحات,هسته,ای,در,جهان Icana

اردشیر نوریان در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به فرا رسیدن روز بین المللی امحای تسلیحات هسته ای، گفت: موضع جمهوری اسلامی درباره این موضوع بارها از سوی مقامات کشورمان اعلام شده، ایران همواره بر منع استفاده از هر گونه سلاح کشتار جمعی و هسته ای تأکید کرده است.

نماینده مردم شهرکرد در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه در شرایط کنونی مسئله تسلیحات هسته ای به یک مشکل و معضل جهانی تبدیل شده است، افزود: رسیدگی به این موضوع و تلاش برای امحای تسلیحات هسته ای درکشورهای غربی بیار ضروری و با اهمیت است.

وی ادامه داد: در هر صورت جنگ نیز دارای مقررات و قوانین خاص خود است و کنوانسیون های بین المللی نیز این مسائل را تشریح و تأیید کرده، حال فرا رسیدن روز بین المللی امحای تسلیحات هسته ای، بهانه خوبی است تا این معضل در سطح جهان یادآوری شود تا در نهایت یک گفتمان بین المللی در این عرصه صورت گیرد.

نوریان تصریح کرد: تسلیحات کشتار جمعی همواره تابع قدرت کشورهای بین المللی است، یعنی کشورها امروز هر کدام به مقدار قدرتشان و ظرفیتشان، میزان پایبندی به این مسئله را مشخص می کنند که این یک اشکال عمده در روابط بین المللی و حقوق بین الملل است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، گفت :جمهوری اسلامی به صورت رسمی مخالف گسترش تسلیحات هسته ای در جهان است و کشورهای غربی نیز باید از قوانین و کنوانسیون های مربوطه تبعیت کنند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000