هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
موسوی لارگانی در پیامی؛

آتش‌نشان در زمان حادثه نعمت سلامت و امنیت را به حادثه‌دیده بازمی‌گرداند

سرویس استان ها
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس طی پیامی به مناسبت روز آتش نشان را به آتش نشانان و خانواده های آنها تبریک گفت.
پنج‌شنبه 8 مهر 1395 ساعت 11:33
آتش‌نشان در زمان حادثه نعمت سلامت و امنیت را به حادثه‌دیده بازمی‌گرداند نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس طی پیامی به مناسبت روز آتش نشان را به آتش نشانان و خانواده های آنها تبریک گفت. http://cdn.icana.ir/d/019/84458.jpg آتش‌نشان,در,زمان,حادثه,نعمت,سلامت,و,امنیت,را,به,حادثه‌دیده,بازمی‌گرداند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سیدناصر موسوی لارگانی، نایب رئیس کمیسیون اقتصادی در پیامی روز آتش نشان را به آتش نشانان و خانواده های آنها تبریک گفت. متن پیام به شرح زیر است:

باسمه تعالی
هفتم مهرماه یادآور روز گرامیداشت مردانی متعهد، شجاع، مجاهد و ایثارگر است که زندگیشان را فدای امنیت هموطنان عزیز می نمایند. آنان در خدمت رسانی و منفعت به دیگران جایگاه رفیع داشته ، همانگونه که نافع بودن و خدمت به خلق جایگاهی بعد از عبادت و مورد تاکید و رضای حق تعالی است .

آتش نشانان با هدف نجات جان و مال انسان ها، از جان خود گذشته تا ره آورد شادی و نشاط برای دیگران باشند. سلامتی و امنیت دو نعمت مجهولی است که بدون آنها ادامه زندگی محال است و آتش نشان در زمان حادثه نعمت سلامت و امنیت را به حادثه دیده باز می گرداند .

نظر به شرایط سخت و زیان آور این شغل شریف واجب است تا مسئولین تمهیدات ، امکانات و تجهیزات بهینه را در جهت ایفای وظایف حساس و خطیر و همچنین اقدامات تامینی را در زمان حال و آتیه آتش نشانان فراهم آورده و در وهله اول شغل آتش نشانی را در ردیف مشاغل سخت و زیان آور تلقی نمایند .

روز آتش نشان و ایمنی را به کلیه عزیزان شاغل در این حوزه کاری به خصوص در استان اصفهان و شهرستان فلاورجان تبریک و تهنیت عرض نموده و سلامتی و موفقیت روزافزون تمامی عزیزان را از درگاه احدیت مسئلت دارم. امید است در ظل توجهات حضرت حق همواره در ایفای وظایف موفق و پیروز باشید.

سید ناصر موسوی لارگانی

نماینده مردم حماسه ساز شهرستان فلاورجان و رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان/

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000