سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
آیت الله جنتی:

رهبری فتنه ای را در نطفه خفه کردند

سرویس دیگر رسانه‌ها
رئیس مجلس خبرگان رهبری با اشاره به تدبیرهای حکیمانه رهبر معظم انقلاب در حل و فصل چالش های مملکت گفت: معظم له به تازگی، فتنه ای را در نطفه خفه کردند .
پنج‌شنبه 8 مهر 1395 ساعت 12:43
رهبری فتنه ای را در نطفه خفه کردند رئیس مجلس خبرگان رهبری با اشاره به تدبیرهای حکیمانه رهبر معظم انقلاب در حل و فصل چالش های مملکت گفت: معظم له به تازگی، فتنه ای را در نطفه خفه کردند . http://cdn.icana.ir/d/019/3127.jpg رهبری,فتنه,ای,را,در,نطفه,خفه,کردند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ آیت الله احمد جنتی روز پنجشنبه درنخستین جلسه مشترک هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری با کمیسیون های داخلی در دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری در قم، اظهار کرد: ایشان بسیار مراقب هستند کجا می خواهد آتشی شعله ور شود و آن را خاموش می کنند که تدبیرهای ایشان جای تقدیر و سپاس دارد.


وی همچنین گفت: روحانیت، مردم و همه نهادهای مختلف از جمله مجلس خبرگان رهبری باید مساله برخورد با منکرات را به صورت جدی پیگیری و با آن مقابله کنند.


رئیس مجلس خبرگان رهبری به ایام محرم اشاره کرد و افزود: قیام حضرت اباعبدالله الحسین(ع) برای احیای امر به معروف و نهی از منکر بود.


وی با بیان این که در صورتی که مساله فریضتین در جامعه احیا شود همه احکام الهی احیا خواهد شد و اگر این مساله در جامعه احیا نشود و به دست فراموشی سپرده شود همه احکام نابود خواهد شد ، اظهار کرد: بر همه ما واجب است که امر به معروف و نهی از منکر را جدی بگیریم و به سادگی از آن عبور نکنیم.


وی با اشاره به این که احیانشدن مساله فریضتین منجربه گسترش فساد در جامعه می شود تصریح کرد: در نظام مقدس جمهوری اسلامی، روحانیت و نهادهای انقلابی از جمله مجلس خبرگان رهبری باید در احیای امر به معروف و نهی از منکر پیشگام باشند و مساله فریضتین را به مردم بشناسانیم، چراکه در غیر این صورت، معروف تبدیل به منکر و منکر تبدیل به معروف می شود.


آیت الله جنتی ادامه داد: مساله دیگر که باید مورد توجه روحانیت و نهادهای انقلابی باشد این است که ببینیم وضع فعلی ما چگونه است و فساد در کجای جامعه قرار گرفته است.


به گزارش ایرنا، وی همچنین با اشاره به هفته نیروی انتظامی، از عملکرد ناجا در برخورد با فسادهای جامعه تقدیر کرد و گفت: هرچند بعضی ها با پرسنل این نیرو همکاری نمی کنند اما آنها جلوی فساد ایستاده اند و با آن مقابله می کنند./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000