سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
رنجبرزاده:

دولت از مراجع حقوقی بین‌المللی حقوق ملت در برجام را پیگیری کند

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: دولت باید اقدامات عملی درباره نقض‌ عهدهای طرف مقابل در برجام را در دستور کار خود قرار دهد و از طریق مراجع بین‌المللی حقوق ملت ایران را پیگیری کند.
جمعه 9 مهر 1395 ساعت 15:37
دولت از مراجع حقوقی بین‌المللی حقوق ملت در برجام را پیگیری کند عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: دولت باید اقدامات عملی درباره نقض‌ عهدهای طرف مقابل در برجام را در دستور کار خود قرار دهد و از طریق مراجع بین‌المللی حقوق ملت ایران را پیگیری کند. http://cdn.icana.ir/d/019/1015.jpg دولت,از,مراجع,حقوقی,بین‌المللی,حقوق,ملت,در,برجام,را,پیگیری,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ اکبر رنجبرزاده نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اظهارات وزیر امور خارجه مبنی براینکه برجام دستاوردی برای کشور ما نداشته است، گفت: دولت باید اقدامات عملی را در خصوص برجام برای دفاع از حقوق ملت در دستور کار خود قرار دهد و از طریق مراجع حقوقی بین‌المللی حقوق حقه ملت ایران در برجام را پیگیری کند.

وی افزود: بدعهدی‌های آمریکا این دستاورد را برای مسئولین ما به همراه دارد که دولتمردان آمریکا قابل اعتماد نیستند و نباید بحث اجرای تعهدات و بحث مذاکرات به آنها اعتماد کرد.

عضو هیات رئیسه مجلس اظهار داشت: دولت باید از مجرای دیپلماسی و حقوقی حقوق ملت ایران در برجام را پیگیری کند و از فرصت‌سوزی بیشتر در برجام برای کشور جلوگیری کنند.

رنجبرزاده خاطرنشان کرد: ملت ایران در بحث برجام منتظر اقدامات عملی هستند که بتوانند در حوزه اقتصادی و به مسائل دیگر شاهد گشایش‌هایی باشند.

وی با اشاره به انتقاد برخی از شخصیت‌ها گوشزد کردن بدعهدی‌های آمریکا از سوی آنان در حین مذاکرات برجام افزود: دولت باید از انتقادات بهره‌برداری مثبت کند و تلقی نشود کسانی که منتقد هستند در مقابل دولت قرار دارند.

به گزارش فارس؛ عضو هیات رئیسه مجلس در پایان اظهار داشت: چندی پیش منتقدین بدعهدی آمریکا را گوشزد می‌کردند و امروز که چند ماه از اجرای برجام گذشته ما شاهد تحقق این گفته‌های منتقدان در بدعهدی آمریکا هستیم./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط