سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
امیری خامکانی:

در بحث فریز نفتی باید به شرایط قبل تحریم‌ها برگردیم

سرویس دیگر رسانه‌ها
نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به مطرح شدن بحث فریز نفتی گفت: ما باید به شرایط قبل از تحریم ها برگردیم و براساس آن در اپک مذاکره کنیم و ببینیم چه سیاست هایی را می‌توان اتخاذ کرد.
جمعه 9 مهر 1395 ساعت 15:42
در بحث فریز نفتی باید به شرایط قبل تحریم‌ها برگردیم نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به مطرح شدن بحث فریز نفتی گفت: ما باید به شرایط قبل از تحریم ها برگردیم و براساس آن در اپک مذاکره کنیم و ببینیم چه سیاست هایی را می‌توان اتخاذ کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201606103359449541.jpg در,بحث,فریز,نفتی,باید,به,شرایط,قبل,تحریم‌ها,برگردیم Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ حسین امیری خامکانی با اشاره به مطرح شدن بحث فریز نفتی و پیشنهادات عربستان در این زمینه گفت: عربستان زمانی که بحث فریز نفتی را مطرح می کرد زمانی بود که ما در تحریم قرار داشتیم، فروش نفتمان پایین آمده بود و تولید هم زیر یک میلیون بشکه در روز بود.

وی افزود: در عوض عربستان و متاسفانه عراق تولید خود را افزایش داده و جای ما را در اپک گرفتند اما به محض اینکه برجام به ثمر رسید و جنگ نفتی برای آنها جواب نداد، مساله فریز نفتی را مطرح کردند، یعنی اینکه هر کشوری در هر سطحی است همان جا بماند.

نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس گفت: این کار خیلی ظالمانه است که بگوییم عربستان 13 میلیون بشکه و ما هم 700 تا 800 بشکه فریز کنیم. در حالی که بحث ما این است که به شرایط قبل از تحریم ها برگردیم، شرایطی که عربستانی هم تولید و صادراتشان را کم کنند.

به گزارش ایسنا، وی در ادامه اظهار کرد: عربستان هم باید تولید را کاهش دهد و ما هم به سمتی برویم که شرایط قبل از تحریم ها بوده و براساس همان سیاست ها در اپک مذاکره کنیم./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط