هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
گرمابی:

مبارزه با کالای قاچاق دلیلی برای گرانی کالا نیست/ وزارت صنعت بازار را تنظیم کند

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با تاکید برلزوم مبارزه با کالای قاچاق گفت:افزایش قیمت کاذب کالاها توسط برخی سوء استفادکنندگان دربازار به بهانه طرح مبارزه با کالای قاچاق قابل قبول نیست و باید این موضوع توسط نهادهای ذی ربط پیگیری شود.
شنبه 10 مهر 1395 ساعت 12:51
مبارزه با کالای قاچاق دلیلی برای گرانی کالا نیست/ وزارت صنعت بازار را تنظیم کند عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با تاکید برلزوم مبارزه با کالای قاچاق گفت:افزایش قیمت کاذب کالاها توسط برخی سوء استفادکنندگان دربازار به بهانه طرح مبارزه با کالای قاچاق قابل قبول نیست و باید این موضوع توسط نهادهای ذی ربط پیگیری شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201604102445499213.jpg مبارزه,با,کالای,قاچاق,دلیلی,برای,گرانی,کالا,نیست/,وزارت,صنعت,بازار,را,تنظیم,کند,,, Icana

حمید گرمابی درگفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره اجرای طرح مبارزه با کالای قاچاق گفت: برای مبارزه موثر با قاچاق کالا باید تمامی جوانب سنجیده شود و تدابیر اساسی اتخاذ شود.

نماینده مردم نیشابور و فیروزه درمجلس شورای اسلامی،ادامه داد:همراه با مبارزه با کالای قاچاق باید بازار کالاها در کشور تنظیم شود،یعنی اگر درخصوص برخی کالاها کمبود وجود دارد این کمبود از طریق تولید داخلی و واردات رسمی تامین شود.

مبارزه با کالای قاچاق در جهت تقویت تولید داخلی است

این نماینده مردم درمجلس دهم با اشاره به نقش مبارزه با کالای قاچاق درجهت تقویت تولید داخلی،افزود:مسئولان وزارت صنعت با همراهی تولیدکنندگان و اصناف باید سیاست هایی اقتصادی اعمال کنند که قیمت کالاها در بازار به صورت کاذب گران نشود.

گرمابی افزود:تولیدکننده های داخلی باید با برنامه ریزی مناسب،کالای باکیفیت و با قیمت متناسب تولید کنند تا میزان عرضه و تقاضا در بازار تنظیم شود.

عضوکمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی،یادآور شد:افزایش قیمت کاذب کالاها توسط برخی سوءاستفادکنندگان در بازار به بهانه طرح مبارزه با کالای قاچاق قابل قبول نیست و باید این موضوع توسط نهادهای ذی ربط پیگیری شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000