هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
میرزایی نیکو:

تقسیم احزاب به خودی و غیر خودی درست نیست/ اعطای یارانه به احزاب ،آن‌ها را وابسته نمی‌کند

سرویس سیاسی
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه لازم است همه احزاب را به صورت یکسان ببینیم، بیان کرد: اگر احزاب را به خودی و غیر خودی تقسیم نکنیم بسیاری از مسائل حل می‌شود.
شنبه 10 مهر 1395 ساعت 14:24
تقسیم احزاب به خودی و غیر خودی درست نیست/ اعطای یارانه به احزاب ،آن‌ها را وابسته نمی‌کند عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه لازم است همه احزاب را به صورت یکسان ببینیم، بیان کرد: اگر احزاب را به خودی و غیر خودی تقسیم نکنیم بسیاری از مسائل حل می‌شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201606106355304239.jpg تقسیم,احزاب,به,خودی,و,غیر,خودی,درست,نیست/,اعطای,یارانه,به,احزاب,،آن‌ها,را,وابسته,نمی‌کند Icana

قاسم میرزایی نیکو در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص اهمیت خانه احزاب، اظهار داشت: احزاب  به عنوان رکن اصلی برای ایجاد یک مجلس صحیح و مجلسی که از رانت استفاده نکند بسیار مفید است.

نماینده مردم فیروزکوه و دماوند در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس هرگز نباید برای اخذ امتیاز از وزرا مجبور شود که امتیازی بدهد، بیان کرد: احزاب می توانند در این زمینه نقش موثری را ایفا کنند.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اگر فردی به عنوان حزب اصلاح طلب و اصولگرا وارد عرصه انتخابات می‌شود بهتر است که به چهارچوب های حزب متبوع خود پایبند باشد.

میرزایی نیکو با بیان اینکه ریشه کار حزبی در کمیسیون ماده 10 احزاب است که به نظرم سندهای بالا دستی آن خوب تنظیم نشده است، متذکر شد: کسی که محبوبیت دارد و از 9 دوره مجلس شورای اسلامی 6 دوره به عنوان نماینده به مجلس راه یافته است، چرا به یکباره اصلا رای نمی‌آورد.

وی افزود: این نشان می دهد که یک جای کار مشکلی دارد. هر کسی می تواند جایگاهی داشته باشد که با نقش آفرینی حزب بسیاری از مشکلات حل می‌شود.

عضو کمیسیون ماده 10 احزاب با بیان اینکه احزاب در دنیا مورد حمایت قرار می گیرند و حقوق و امیتازاتی دارند و یکی از این امتیازات بحث مالی است، گفت: اینکه گفته شود با اعطای یارانه به احزاب، آن‌ها به دولت وابسته می‌شوند، درست نیست.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه لازم است همه احزاب را به صورت یکسان ببینیم، بیان کرد: اگر احزاب را به خودی و غیر خودی تقسیم نکنیم بسیاری از مسائل حل می‌شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000