سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نقوی حسینی:

لزوم توجه به توسعه انرژی هسته‌ای در سایه برجام/ می‌توان بین مواضع کشورهای اروپایی با اعضای 1+5 تفکیک قائل بود

سرویس سیاسی
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخی از کشورهای اروپایی تحت تاثیر مثبت برجام قرار گرفته اند، گفت: نمی توانیم حسن نیتی را از طرف آمریکا، آلمان، فرانسه و انگلیس انتظار داشته باشیم زیرا آن ها خصومت خود را همچنان ادامه می دهند.
یکشنبه 11 مهر 1395 ساعت 13:16
لزوم توجه به توسعه انرژی هسته‌ای در سایه برجام/ می‌توان بین مواضع کشورهای اروپایی با اعضای 1+5 تفکیک قائل بود سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخی از کشورهای اروپایی تحت تاثیر مثبت برجام قرار گرفته اند، گفت: نمی توانیم حسن نیتی را از طرف آمریکا، آلمان، فرانسه و انگلیس انتظار داشته باشیم زیرا آن ها خصومت خود را همچنان ادامه می دهند. http://cdn.icana.ir/d/019/201606106142311221.jpg لزوم,توجه,به,توسعه,انرژی,هسته‌ای,در,سایه,برجام/,می‌توان,بین,مواضع,کشورهای,اروپایی,با,اعضای,1+5,تفکیک,قائل,بود Icana

 سید حسین نقوی حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص همکاری ایران با سوئیس در زمینه نظام ایمنی هسته ای، اظهار داشت: امیدواریم با وجود عدم رفع تحریم ها و به دست نیامدن نتایج اقتصادی در سایه برجام، در این عرصه تعاملات خاص خود را داشته باشیم.

نماینده مردم پیشوا و ورامین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حداقل باید در حوزه فنی و هسته ای از ظرفیت برجام استفاده کنیم، بیان کرد: اظهارات آقای صالحی در زمینه همکاری با اروپایی ها مبین این موضوع است که ما در زمینه هسته ای دست بازتری داریم.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: متاسفانه در بین کشورهای 1+5 به ویژه آمریکایی ها که به وضوح عهدشکنی می کنند و هیچ نوع مساعدتی را ندارند.

نقوی حسینی گفت: پرتو برجام روی کشورهای دیگر اثر مثبت گذارده و باید از این آثار مثبت استفاده کافی را ببریم ولی نمی توانیم حسن نیتی را از طرف آمریکا، آلمان، فرانسه و انگلیس انتظار داشته باشیم زیرا آن ها خصومت خود را همچنان ادامه می دهند.

بر اساس این گزارش علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی ایران با اشاره به اینکه همکاری ایران با اروپا در زمینه هسته ای به سرعت رو به گسترش است، گفت: با اروپایی ها قرار دادهای مختلفی داریم که از جمله آن همکاری نظام ایمنی هسته ای با سوئیس است که تفاهم نامه آن به امضا رسیده است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000