هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
پوربافرانی در تذکری شفاهی:

گزارش‌های مرکز پژوهش‌ها زودتر به دست نمایندگان برسد

سرویس صحن
نماینده مردم نایین و خور و بیابانک در مجلس با اشاره به قرائت گزارش مرکز پژوهش‌های مجلس در صحن علنی، بیان کرد: لازم است این گزارش‌ها زودتر به دست نمایندگان برسد تا بتوانند آن را به دقت تحلیل و بررسی کنند.
چهارشنبه 7 مهر 1395 ساعت 14:37
گزارش‌های مرکز پژوهش‌ها زودتر به دست نمایندگان برسد نماینده مردم نایین و خور و بیابانک در مجلس با اشاره به قرائت گزارش مرکز پژوهش‌های مجلس در صحن علنی، بیان کرد: لازم است این گزارش‌ها زودتر به دست نمایندگان برسد تا بتوانند آن را به دقت تحلیل و بررسی کنند. http://cdn.icana.ir/d/019/201603100770876032.jpg گزارش‌های,مرکز,پژوهش‌ها,زودتر,به,دست,نمایندگان,برسد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، عباسعلی پوربافرانی در نشست علنی امروز (چهارشنبه 7 مهرماه) مجلس شورای اسلامی بعد از قرائت گزارش اقتصادی مرکز پژوهش های مجلس از سوی ریاست آن در تذکری شفاهی، گفت: نمایندگان نمی‌توانند نیم ساعت پس از گزارش مرکز پژوهش‌ها آن را تحلیل و بررسی کنند لذا باید زودتر به دست نمایندگان می‌رسید.

نماینده مردم نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی همچنین با استناد به ماده 145 و 146 آیین‌نامه داخلی مجلس، ادامه داد: 6 ماه پیش درخواست انجام پژوهشی را به مرکز پژوهش‌های مجلس داده‌ام، اما با وجود آنکه این مرکز به ازای هر نماینده یک پژوهشگر دارد، هنوز نتیجه تحقیق درخواستی را به  بنده نداده‌اند.

بنابراین گزارش، رئیس مجلس شورای اسلامی تذکر پوربافرانی را وارد ندانست و بیان کرد: این تذکر ربطی به صحن علنی و ماده‌های مورد استناد در آیین‌نامه داخلی مجلس ندارد./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000