سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بت کلیا در دیدار با فعالین رسانه‌ای لبنان مطرح کرد:

آزادی اقلیت های مذهبی در ایران بی نظیر است

سرویس سیاسی
نماینده آشوریان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پس از انتقال دفتر اتحادیه جهانی آشوریان به ایران آمریکا به من ویزا نمی‌دهد بیان کرد: البته این موضوع برای من اهمیتی نمی‌دهد چرا که جامعه ما در کمال آسایش به زندگی خود در ایران ادامه می‌دهد.
شنبه 10 مهر 1395 ساعت 18:19
آزادی اقلیت های مذهبی در ایران بی نظیر است نماینده آشوریان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پس از انتقال دفتر اتحادیه جهانی آشوریان به ایران آمریکا به من ویزا نمی‌دهد بیان کرد: البته این موضوع برای من اهمیتی نمی‌دهد چرا که جامعه ما در کمال آسایش به زندگی خود در ایران ادامه می‌دهد. http://cdn.icana.ir/d/019/201607106968211595.jpg ,آزادی,اقلیت,های,مذهبی,در,ایران,بی,نظیر,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، یوناتن بت کلیا در دیدار با فعالین رسانه‌ای لبنان با بیان اینکه به عنوان نماینده آشوریان کشور 5 دوره به مجلس شورای اسلامی راه یافتم، اظهار داشت: من دبیر کل اتحادیه جهانی آشوریان نیز هستم که این اتحادیه 37 سال در آمریکا بود ولی به خاطر آزادی‌هایی که آشوریان در ایران داشتند این دفتر را به ایران منتقل کردیم.

نماینده آشوریان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پس از انتقال دفتر اتحادیه جهانی آشوریان به ایران آمریکا به من ویزا نمی‌دهد بیان کرد: البته این موضوع برای من اهمیتی نمی‌دهد چرا که جامعه ما در کمال آسایش به زندگی خود در ایران ادامه می‌دهد.

وی افزود: افتخار ما این است که در زمان ورود امام خمینی (ره) به ایران اولین دیدارهای ایشان با ادیان ابراهیمی بود و در آن نشست امام فرمودند ملت ما واحد و ید واحده است و این جمله به ما آرامش بسیار خوبی داد و همیشه در ذهن ما ماندگار است.

بت کلیا با بیان اینکه ای کاش مدعیان دموکراسی و حقوق بشر بدانند زندگی در کنار هم در صلح و آرامش چقدر خوب است و ما همه با هم برابر هستیم، ادامه داد: در کشورهای بسیار کمی چنین آزادی‌هایی را در قانون اساسی خود به اقلیت‌های دینی می‌دهند.

نماینده آشوریان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروز می بینیم که در جهان به اسم دین چه فجایعی انجام می شود، گفت: آمریکا و غربی‌ها با ایجاد داعش آرامش را از همه ادیان و مذاهب گرفته‌اند، ما در ایران در کمال آرامش به حفظ موجودیت آداب و رسوم خود ادامه می دهیم.

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران برای حفظ کلیساهای ما که بیش از دو هزار سال قدمت دارد مبالغ زیادی را هزینه می‌کند و بیش از 100 کلیسا در ارومیه وجود دارد که جزو میراث ملی ایران هستند.

بت کلیا گفت: این را می‌گویم تا جهان چشم و گوش خود را باز کند و بداند که ما در ایران نیاز به قیم نداریم، قیم ما رهبر مملکت، دولت و ملت شریف است، ما دست دوستی به همه مردم جهان می‌دهیم تا صلح در جهان پایدار باشد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000