شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نقوی حسینی:

کمیسیون امنیت ملی مجلس فردا از پلیس فتا بازدید می کند

سرویس سیاسی
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از بازدید نمایندگان این کمیسیون از پلیس فتا خبر داد.
یکشنبه 11 مهر 1395 ساعت 16:51
کمیسیون امنیت ملی مجلس فردا از پلیس فتا بازدید می کند سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از بازدید نمایندگان این کمیسیون از پلیس فتا خبر داد. http://cdn.icana.ir/d/019/201606106142311221.jpg کمیسیون,امنیت,ملی,مجلس,فردا,از,پلیس,فتا,بازدید,می,کند Icana

سید حسین نقوی حسینی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح دستور کار امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، افزود: در ابتدای جلسه امروز، ضمن عرض تسلیت ایام شهادت اباعبدالله الحسین(ع) و یارانش و تعزیت ایام ماه محرم، مصوبات هیأت رئیسه کمیسیون مطرح شد.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: یکی از مصوبات اجرای دقیق ممنوعیت ورود تلفن همراه به صحن کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی به وسیله میهمانان (وزراء، معاونین وزراء، مدیران دستگاه ها و ...) بود.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: همچنین بازدید کمیسیون از پلیس فتا فردا دوشنبه 12/7/95 رأس ساعت 7 صبح و بازدید کمیسیون از مرکز کنترل فضای کشور ساعت 10 صبح روز دوشنبه 17/7/95 نیز در دستور کار کمیسیون قرار گرفت. همچنین بازدید از مبادی ورودی کالا به کشور به تصویب کمیسیون رسید. بازدید مذکور در راستای بررسی علل پدیده قاچاق کالا صورت می گیرد.

نقوی حسینی گفت: در این جلسه آقای امیر نامی رئیس سابق سازمان جغرافیایی و وزیر سابق وزارت ارتباطات به عنوان مشاور کمیسیون در امور جغرافیای کشور و مرزها انتخاب شد، همچنین مصوبه دیگر کمیسیون در جلسه امروز آیین نامه داخلی کمیسیون بود که به تصویب رسید. در آیین نامه داخلی نحوه اداره جلسه، نحوه طرح سوال از وزرا در کمیسیون، کارگروه ها و نحوه عضویت و فعالیت آنها تعیین تکلیف شده است.

وی یادآور شد: در ادامه جلسه امروز، جلالی رئیس مرکز پژوهش های مجلس و معاونین ایشان میهمان کمیسیون بودند تا راه کارهای همکاری بیشتر و موثرتر کمیسیون و مرکز پژوهش ها را بررسی نمایند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: مرکز پژوهش ها چهاردسته وظایف را انجام می دهد و ارائه نظرات کارشناسی در مورد کلیه طرح های ارائه شده از سوی دولت، ارائه نظرات کارشناسی در مورد کلیه طرح هایی که از طرف نمایندگان محترم ارائه می شود. ارائه گزارش هی تخصصی پیرامون موضوعات مختلف و در نهایت ارائه گزارشات کارشناسی و تخصصی پیرامون سفارشاتی که از طرف نمایندگان درخواست می شود همچنین جلالی با توضیح ساختار مرکز پژوهش ها و معرفی معاونت ها، اعلام کرد که درخواست ما این است که کمیسیون با ارائه نظرات و دیدگاه ها، به تقویت همکاری بین مرکز و کمیسیون کمک کنند./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000