هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
قره خانی در تشریح نشست امروز کمیسیون انرژی:

کلیات طرح شفاف سازی حقوق مدیران رد شد

سرویس اقتصادی
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس، از رد کلیات طرح شفاف سازی حقوق مدیران کشور و استرداد دریافتی های مازاد در نشست امروز کمیسیون متبوعش خبر داد.
یکشنبه 11 مهر 1395 ساعت 21:47
کلیات طرح شفاف سازی حقوق مدیران رد شد سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس، از رد کلیات طرح شفاف سازی حقوق مدیران کشور و استرداد دریافتی های مازاد در نشست امروز کمیسیون متبوعش خبر داد. http://cdn.icana.ir/d/019/43545.jpg کلیات,طرح,شفاف,سازی,حقوق,مدیران,رد,شد Icana

اسدالله قره خانی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، گفت:در بخش نخست نشست امروز گزارش "حسین امیری خامکانی" نماینده کمیسیون انرژی  که به همراه وزیر نفت در نشست مجمع بین المللی انرژی حضور یافتند، ارائه شد.

نماینده مردم علی آبادکتول در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه هیئت حاضر ایران مذاکرات موفقی با سران نفتی اوپک داشت، افزود:بر اساس مذاکرات و تصمیمات اخیر تعیین شد که برای تولید نفت سقفی مشخص شود، تا اوضاع بازار نفت سامان یابد.

مواد لایحه کاهش آلودگی هوا با یکدیگر و قوانین گذشته در تضاد است

قره خانی با اشاره به دستورکار دیگر کمیسیون انرژی ادامه داد: طرح و لایحه اصلاح قانون نحوه جلوگیری از آلودگی هوا که به عنوان کمیسیون فرعی به کیسیون انرژی ارائه شد، با حضور نمایندگانی از نیروی انتظامی، راهنمایی و رانندگی و سازمان محیط زیست بررسی شد، که مواد لایحه با یکدیگر و قوانین گذشته در تضاد است و بر همین اساس مقرر شد نظرات اصلاحی و تکمیلی کامل تر بیان شود، تا تصمیم موثری گرفته شود.

وی با بیان اینکه دستورکار دیگر کمیسیون بررسی طرح شفاف سازی حقوق مدیران کشور و استرداد دریافتی های مازاد بود، یادآور شد:برخی مواد این طرح با قوانین مدیریت خدمات کشوری و برخی قوانین دیگر در تضاد بود و به سبب نقص در نگارش در کمیسیون رد شد.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه مقرر شد این طرح با انجام اصلاحات و کار کارشناسی به طور دقیق نگارش شود، تصریح کرد:باید با تصویب قانون جامع و کامل اجازه نداد که حقوق های نجومی و دریافتی های غیرمتعارف رخ دهد و در صورت بروز چنین اتفاقی جرم محسوب شود و از پراکندگی در تصمیم گیری ها کاست./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط