هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بروجردی:

سه پرونده ترور بیولوژیکی در کمیسیون امنیت بسته شد/ بررسی مجدد منوط به ارائه شواهد جدید

سرویس سیاسی
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه ترور بیولوژیکی نادر طالب‌زاده، بیژن نوباوه‌وطن و مرحوم علی دادمان تأیید نشده است، گفت: در صورت ارائه شواهد جدید، تحقیقات ادامه پیدا می‌کند.
دوشنبه 12 مهر 1395 ساعت 09:55
سه پرونده ترور بیولوژیکی در کمیسیون امنیت بسته شد/ بررسی مجدد منوط به ارائه شواهد جدید رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه ترور بیولوژیکی نادر طالب‌زاده، بیژن نوباوه‌وطن و مرحوم علی دادمان تأیید نشده است، گفت: در صورت ارائه شواهد جدید، تحقیقات ادامه پیدا می‌کند. http://cdn.icana.ir/d/019/201608105059297455.jpg سه,پرونده,ترور,بیولوژیکی,در,کمیسیون,امنیت,بسته,شد/,بررسی,مجدد,منوط,به,ارائه,شواهد,جدید Icana

علاءالدین بروجردی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به پرونده ترور بیولوژیکی که اخیرا در رابطه با برخی افراد مطرح شد، گفت: بعد از ارائه گزارش کمیته پدافند غیرعامل در کمیسیون امنیت ملی، تصور ما بر این است که پرونده بسته شده است.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه به هیچ نقطه روشنی در زمینه ترور بیولوژیکی دست پیدا نکردیم، افزود: با این حال ممکن است در صورت ارائه شواهد جدید تحقیقات ادامه پیدا کند و بسته شدن پرونده به معنای اتمام کامل کار نیست صرفا شواهدی دال بر ترور بیولوژیکی این افراد وجود نداشت.

به گزارش خانه ملت، از مدتی قبل برخی افراد در کشور مبتلا به بیماری هایی شدند که عنوان شد مورد ترور بیولوژیکی قرار گرفته اند که نادر طالب زاده، بیژن نوباوه وطن و علی دادمان فرزند شهید دادمان از جمله این افراد بودند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار