هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ذوالنوری:

خطر بیوتروریسم جدی است/ پرونده‌های ترور بیولوژیکی هنوز جای بررسی دارد

سرویس سیاسی
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با بیان اینکه باید خطر بیوتروریسم را جدی گرفت، گفت: علیرغم اینکه دلیل پزشکی برای اثبات ترور بیولوژیکی فرزند شهید دادمان، طالب زاده و نوباوه وجود نداشت با این حال پرونده همچنان جای رسیدگی دارد.
دوشنبه 12 مهر 1395 ساعت 12:58
خطر بیوتروریسم جدی است/ پرونده‌های ترور بیولوژیکی هنوز جای بررسی دارد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با بیان اینکه باید خطر بیوتروریسم را جدی گرفت، گفت: علیرغم اینکه دلیل پزشکی برای اثبات ترور بیولوژیکی فرزند شهید دادمان، طالب زاده و نوباوه وجود نداشت با این حال پرونده همچنان جای رسیدگی دارد. http://cdn.icana.ir/d/019/201606103190896048.jpg خطر,بیوتروریسم,جدی,است/,پرونده‌های,ترور,بیولوژیکی,هنوز,جای,بررسی,دارد Icana

مجتبی ذوالنوری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با تأکید بر اینکه پیگیری مسأله بیوتروریسم تمام نخواهد شد، گفت: در بررسی های صورت گرفته درگذشت مرحوم دادمان بر اساس ترور و تهدید بیولوژیکی اثبات نشد اما همچنان جای بررسی دارد.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: درباره آقایان طالب زاده و نوباوه وطن نیز پزشکان حاذق و متخصص همچنان دلیلی برای استناد به ترور بیولوژیکی نداشته اند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: با تمام این تفاسیر، پرونده ترور بیولوژیکی همچنان باز است چرا که مواردی وجود دارد که از تلاش دشمن برای تهدید بیولوژیکی آنها استفاده شده است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000