هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نوربخش:

تامین اجتماعی امکان تداوم بیمه زندانیان را ندارد/ زندانیان باید بیمه اختیاری شوند

سرویس اجتماعی
رییس سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه این سازمان نمی تواند کمکی به ادامه بیمه زندانیان کند، گفت: البته اگر زندانیان بیمه اختیاری شوند دارای دفترچه خواهند بود و می توانند روند درمانی خود را با بیمه سپری کنند.
دوشنبه 12 مهر 1395 ساعت 13:46
تامین اجتماعی امکان تداوم بیمه زندانیان را ندارد/ زندانیان باید بیمه اختیاری شوند رییس سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه این سازمان نمی تواند کمکی به ادامه بیمه زندانیان کند، گفت: البته اگر زندانیان بیمه اختیاری شوند دارای دفترچه خواهند بود و می توانند روند درمانی خود را با بیمه سپری کنند. http://cdn.icana.ir/d/019/201607103493530682.jpg تامین,اجتماعی,امکان,تداوم,بیمه,زندانیان,را,ندارد/,زندانیان,باید,بیمه,اختیاری,شوند Icana

سید تقی نوربخش در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درباره اظهارات رییس سازمان زندان ها مبنی بر درخواست کمک از بیمه ها برای جلوگیری از قطع بیمه زندانیان، افزود: در این زمینه، تامین اجتماعی نمی تواند کمکی به عدم قطع بیمه زندانیان کند.

وی ادامه داد: تنها راه جلوگیری از عدم قطع بیمه زندانیان آن است که اگر بیمه زندانیان اجباری بوده بعد از ورود به زندان این بیمه تبدیل به اختیاری شود تا این افراد حق بیمه را خود پرداخت کرده تا بیمه ادامه یابد.

رییس سازمان تامین اجتماعی گفت: اگر زندانیان بیمه اختیاری شوند دارای دفترچه خواهند بود و می توانند روند درمانی خود را با استفاده از خدمات بیمه سپری کنند./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر