هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عضو کمیسیون شوراها:

مشارکت نمایندگان در بحث نظارت و تحقیق و تفحص بیشتر شده است

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: تعداد زیادی از نمایندگان به بحث نظارت و تحقیق و تفحص ورود کردند و عزم جدی در مورد برخورد با تخلفات در مجلس ایجاد شده است.
دوشنبه 12 مهر 1395 ساعت 12:37
مشارکت نمایندگان در بحث نظارت و تحقیق و تفحص بیشتر شده است عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: تعداد زیادی از نمایندگان به بحث نظارت و تحقیق و تفحص ورود کردند و عزم جدی در مورد برخورد با تخلفات در مجلس ایجاد شده است. http://cdn.icana.ir/d/019/201608106169039216.jpg مشارکت,نمایندگان,در,بحث,نظارت,و,تحقیق,و,تفحص,بیشتر,شده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ امیر خجسته بیان کرد: نقطه تفاوت بین مجلس دهم و نهم عزم راسخ نمایندگان برای نظارت و برخورد با مفاسد است؛ چیزی که در مجلس قبل کمتر دیده می‌شد و برخی نمایندگان در بخش نظارت و مبارزه با مفاسد تنها بوده اند.

وی افزود: اگر بعد نظارتی مجلس تقویت شود و با قدرت این مسیر را طی کند قطعا ریشه مفاسد خشک خواهد شد و اژدهایی که اگر هر سر آن را قطع کنیم سر دیگری در می‌آورد با ابزار نظارتی مجلس نابود می‌شود و می‌توانیم بگوییم که این مجلس امیدها را برای مبارزه با مفاسد تقویت کرده است.

به گزارش ایسنا، رئیس هیات تحقیق و تفحص از بنیاد شهید گفت: مسیر این پرونده در چارچوب وظایف نظارتی مجلس در جریان است و این مسیر براساس روال قانونی خود انجام می‌شود و من نیز از همه مسئولین ذین‌فوذ در این پرونده خواستم که ورود غیر ضروری به روال قانونی آن نکنند و اجازه بدهند بر طبق روال عادی پیش برود؛ در غیر این صورت اسامی افراد را اعلام خواهد کرد.

انتهای پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000