هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
صفاری نطنزی تأکید کرد:

تحدید مسئولیت دولتی‌های دوتابعیتی و دارای گرین کارت

سرویس سیاسی
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس معتقد است ضمن شناسایی افراد دارای گرین کارت و دوتابعیتی در دولت باید شرایط سپردن مسئولیت‌های حساس به آنها نیز تغییر کرده و محدود شود.
دوشنبه 12 مهر 1395 ساعت 09:39
تحدید مسئولیت دولتی‌های دوتابعیتی و دارای گرین کارت عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس معتقد است ضمن شناسایی افراد دارای گرین کارت و دوتابعیتی در دولت باید شرایط سپردن مسئولیت‌های حساس به آنها نیز تغییر کرده و محدود شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201605100991342728.jpg تحدید,مسئولیت,دولتی‌های,دوتابعیتی,و,دارای,گرین,کارت Icana

مرتضی صفاری نطنزی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت وجود برخی افراد در دولت که دارای گرین کارت بوده و دوتابعیتی هستند را خطرناک توصیف کرد و گفت: حضور این افراد در دولت می تواند زمینه نفوذ و سوءاستفاده را فراهم کند که به صلاح مملکت نیست.

نماینده مردم نطنز و قمصر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: تابعیت کشور دیگر و داشتن گرین کارت باعث می شود این افراد برای تمدید اقامت و تابعیت خود، مورد فشار از سوی آن کشور قرار گرفته و اقداماتی علیه نظام داشته باشند.

وی افزود: از این رو لازم است دوتابعیتی ها و افراد دارای گرین کارت در دولت شناسایی شده و دستگاه های اطلاعاتی در این حوزه نظم بگیرد و به صورت قانونی فعالیتی در این خصوص داشته باشد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه دارا بودن برخی امکانات بستری برای سوءاستفاده ایجاد می کند، خاطرنشان کرد: در تمامی کشورها روال بر این است که مسئولیت سنگین و حساس دولتی به افراد دوتابعیتی داده نمی شود تا از مشکلاتی که ممکن است در آینده کشور را تهدید کند جلوگیری کنند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000