آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
موسوی لارگانی در پیامی به مناسبت هفته نیروی انتظامی؛

نیروی انتظامی در صف نخست مبارزه با مفسدان قرار دارد

سرویس سیاسی
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی در پیام خود به مناسبت هفته نیروی انتظامی گفت: نیروی انتظامی مظهر اقتدار و عظمت در جامعه بوده که در برقراری نظم و امنیت و مبارزه با مفسدان و تعدی‌کنندگان به حریم شهروندی در صف نخست قرار دارد.
سه‌شنبه 13 مهر 1395 ساعت 18:22
نیروی انتظامی در صف نخست مبارزه با مفسدان قرار دارد نایب رئیس کمیسیون اقتصادی در پیام خود به مناسبت هفته نیروی انتظامی گفت: نیروی انتظامی مظهر اقتدار و عظمت در جامعه بوده که در برقراری نظم و امنیت و مبارزه با مفسدان و تعدی‌کنندگان به حریم شهروندی در صف نخست قرار دارد. http://cdn.icana.ir/d/019/84458.jpg نیروی,انتظامی,در,صف,نخست,مبارزه,با,مفسدان,قرار,دارد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سیدناصر موسوی لارگانی، نایب رئیس کمیسیون اقتصادی و نماینده مردم فلاورجان در مجلس به مناسبت هفته نیروی انتظامی پیامی صادر کرد که به شرح زیر است:

باسمه تعالی

نیروی انتظامی مظهر اقتدار، استواری و مهابت و عظمت در جامعه است که در برقراری نظم و امنیت ، آرامش ، اطمینان خاطر و مبارزه با مفسدان و تعدی کنندگان به حریم شهروندی در صف نخست قرار داشته و پیام آور امنیت و سلامت در جامعه اند.

ناجا در دوران دفاع مقدس و پس از آن با تقدیم شهدای والامقام و کارکنان ایثارگر در مقابله با دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همواره مجاهدت و تلاش و کوشش  نموده اند. پرسنل ولایتمدار، انقلابی، غیور، شجاع و آزاده ناجا با نثار جان شیرین خود، نظم، امنیت، آرامش و آسایش آحاد مردم جامعه را فراهم آورده و خدمات ارزنده این عزیزان در کلیه زمینه ها و به خصوص در عرصه جنگ نرم، از حساسیت ویژه ای برخوردار و فعالیتشان در این زمینه نیز قابل تقدیر و توجه است.

هفته نیروی انتظامی فرصت مناسبی است که با تجلیل از شهدا، ایثارگران و جانبازان ناجا در عرصه های صیانت از میهن اسلامی یاد و خاطره آنان را گرامی داشته و به فرماندهان، مسئولین و کلیه پرسنل و خانواده های آنان به خصوص در استان اصفهان و شهرستان فلاورجان تبریک و تهنیت عرض نموده و سلامتی و موفقیت روزافزون تمامی عزیزان را از درگاه احدیت مسئلت می نمایم. امید است در ظل توجهات حضرت حق همواره در ایفای وظایف موفق و پیروز باشید.

سید ناصر موسوی لارگانی

نماینده مردم قدرشناس شهرستان فلاورجان و رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان/

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر