هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

نماینده سمنان: بیاییم در فضای آرام همگی به رای مردم گردن بنهیم

سرویس صحن
**نماینده سمنان گفت: بیاییم در فضای آرام همگی به رای مردم گردن نهاده و به همه‌ روسای جمهور قبلی که مورد اعتماد مردم و رهبری قرار گرفته بودند احترام بگذاریم.
یکشنبه 27 اردیبهشت 1388 ساعت 12:33

به گزارش خبرنگارخانه ملت، مصطفی کواکبیان در نطق امروز خود با عرض تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) و با تشکر از سخنان ارزشمند مقام معظم رهبری در جمع مردم استان کردستان گفت: در راستای تحقق حقیقت جوهره‌ مردم‌سالاری دینی و همچنین بی‌طرفی کامل مقام معظم رهبری و ارائه معیارهای انتخاب نامزد اصلح در زمینه‌ی دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری چند نکته قابل ذکر است.

نماینده سمنان اظهار داشت: اولا از حضور نامزدهای مختلف در عرصه‌ انتخابات ریاست جمهوری به ویژه مهندس میرحسین موسوی که پس از 12 سال احساس تکلیف انقلابی و رسالت اجتماعی و مسوولیت شرعی ثبت‌نام کرد، تشکر می‌کنیم. میرحسین موسوی همانطور که خود می‌گوید به صحنه آمده است که با کمک همه جناح‌های سیاسی اعم از اصلاح‌طلب، اصولگرا و همراهی همگان در جهت تحقق جامعه‌ای پر از نشاط و امید تلاش کند.

وی افزود:‌ او آمده است تا حامی مستضعفانی باشد که فشار تورم قامت‌شان را خم کرده و وضعیت اقتصادی موجود عزت‌شان را نشانه رفته است. او آمده است تا کرامت انسانی و عزت و هویت اسلامی و ایرانی و اقتدار ملت ایران را پاس داشته و به نقطه‌ اوج خود برساند. او آمده است تا با مدیریت تجربه شده در بدترین شرایط جنگی و اداره کشور با کمتر از پنج الی شش میلیارد دلار که آن هم نیمی خرج جنگ می‌شد، و بارها و بارها این مدیریت علاوه بر تعهد و تدین مورد تائید حضرت امام قرار گرفت فرزند صادقی برای انقلاب اسلامی و مجلس شورای اسلامی باشد و به همه‌ی قوانین مصوب و فرهنگ ترویج قانون‌گرایی نهایت احترام را بگذارد.

نماینده سمنان‌ ادامه داد: آری او مصداق همان معیارهای رهبر معظم انقلاب است، زیرا میرحسین موسوی درطول سه دهه انقلاب شکوهمند همچنان مردمی باقی مانده و کمتر کسی در جمهوری اسلامی می‌شناسم که در موقعیت بالای ایشان بوده و اینگونه در طول سی سال خودش را حفظ کرده و در نهایت ساده‌زیستی زندگی کرده باشد.

وی خاطرنشان کرد: موسوی حل تورم 25 درصدی و نرخ بیکاری 15 درصدی را از اولویت‌های برنامه خویش می‌داند و به همین دلیل می‌توان گفت که درد مردم و کشور را به خوبی می‌فهمد و راه‌حل دارد. او با تمام وجود با فساد اداری و رانت‌جویی و رشوه‌خواری مخالف است و هیچ یک از اطرافیان وی اهل اشراف‌گری نبوده و قطعا وزیر میلیاردی نداشته و نخواهد داشت و تداوم‌بخش واقعی راه شهیدان رجایی و بهشتی‌ها خواهد بود.

کواکبیان خاطرنشان کرد: همه دولت‌ها نقاط قوت و ضعف داشتند، شما به گونه‌ای سخن می‌گویید که گویا همه ارزش‌ها و اصول فقط در این سه، چهار سال رعایت شده و همه 27 سال قبلی ارزش‌ها لگدمال و پایکوب شده است. من از شما می‌پرسم معاون کدام رییس‌جمهور از دوستی با مردم اسرائیل سخن گفت از شما می‌پرسم در چه زمانی عده‌ای دف‌زنان با حرکات موزون به قرآن کریم اهانت کردند. از شما می‌پرسم در چه دوره‌ای در سوالات تربیت معلم به پیامبر اعظم اهانت شد. از شما می‌پرسم مشاور کدام رییس‌جمهور به مراجع تقلید اهانت کرد که چرا با ورود بانوان به ورزشگاه‌ها مخالفند.

نماینده سمنان گفت:‌ راستی در کدام دولت بیشترین بی‌اعتنایی به قوانین بودجه بر اساس گزارشات دیوان محاسبات و مجموع مصوبات مجلس شد. از شما می‌پرسم در کدام دولت جعل مدرک تحصیلی در کابینه صورت گرفت و ده‌ها پرسش بی‌پاسخ.

 

 

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000