خبرگزاری خانه ملت

آغاز هفته وحدت
1388/02/27 12:40:00
سرویس فراکسیون ها
در ارتباط با انتخابات هیات رئیسه مجلس

اسماعیلی: نشست مجمع عمومی فراکسیون اصولگرایان یکشنبه آینده برگزار می شود

**ولی اسماعیلی گفت: مجمع عمومی این فراکسیون یکشنبه هفته آینده سوم خرداد برگزار می‌شود

به گزارش خبرنگار خانه ملت، ولی اسماعیلی عضو فراکسیون اصولگرایان در جمع خبرنگاران گفت: فراکسیون اصولگرایان صبح امروز جلسه داشت که در آن مقرر شد یکشنبه هفته‌ آینده یعنی سوم خرداد مجمع عمومی این فراکسیون برگزار شده و در آن در خصوص هیات رییسه جدید مجلس تصمیم گیری کند.

وی افزود: قرار بر این شد افرادی که در فراکسیون رای می‌آورند تنها همان افراد در صحن علنی مجلس نامزد شوند.

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری و بررسی آن در مجمع عمومی این فراکسیون اظهار داشت: یکی دیگر از مصوبه‌های جلسه صبح امروز فراکسیون این بود که در مجمع عمومی ساز و کار نوع حمایت از کاندیدای مورد نظر اصولگرایان مورد بحث قرار گیرد.

اسماعیلی گفت: اکثریت اعضای فراکسیون اصولگرایان مجلس موافق ارائه بیانیه‌ و مشخص کردن مصداق از سوی فراکسیون برای انتخابات بودند.اکثر اعضای شورای مرکزی بر این اعتقاد بودند که فراکسیون باید حمایت قاطع خود را احمدی‌نژاد طی بیانیه‌ای اعلام کند.

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان اظهار داشت: در جلسه‌ صبح امروز 16 نفر از اعضا صحبت کردند که 14 نفر از آنها معتقد به اعلام مصداق از سوی فراکسیون بودند.اقلیت کمی مخالف ورود به مصداق از سوی فراکسیون اصولگرایان بودند.

وی در پاسخ به اینکه آیا لاریجانی هم با اعلام مصداق از سوی فراکسیون مخالف بود یا نه گفت: من اسمی اعلام نمی کنم تنها می‌گویم که اکثریت اعضا موافق ورود به مصداق بودند، اما اقلیتی هم با این قضیه مخالفت کردند.

  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet