هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
دلخوش:

لزوم تعیین تکلیف ماده واحده حمایت از حیوانات ولگرد/ تا زمان تصویب قانون محیط زیست وشهرداری حامی حیوانات بی‌سرپرست باشند

سرویس اجتماعی
سخنگوی فراکسیون محیط زیست وتوسعه پایدار مجلس بر لزوم تعیین تکلیف ماده واحده حمایت از حقوق حیوانات بی سرپرست و ولگرد از سوی سازمان حفاظت محیط زیست تاکید کرد.
جمعه 23 مهر 1395 ساعت 15:00
لزوم تعیین تکلیف ماده واحده حمایت از حیوانات ولگرد/ تا زمان تصویب قانون محیط زیست وشهرداری حامی حیوانات بی‌سرپرست باشند سخنگوی فراکسیون محیط زیست وتوسعه پایدار مجلس بر لزوم تعیین تکلیف ماده واحده حمایت از حقوق حیوانات بی سرپرست و ولگرد از سوی سازمان حفاظت محیط زیست تاکید کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201607109023567171.jpg لزوم,تعیین,تکلیف,ماده,واحده,حمایت,از,حیوانات,ولگرد/,تا,زمان,تصویب,قانون,محیط,زیست,وشهرداری,حامی,حیوانات,بی‌سرپرست,باشند Icana

سیدکاظم دلخوش اباتری در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با تاکید بر ضرورت تعیین تکلیف ماده واحده حمایت از حقوق حیوانات بی سرپرست و ولگرد، گفت: برای مقابله با حیوان آزاری ها در کشور باید این ماده واحده تعیین تکلیف و خلاء های قانونی برای حمایت از این حیوانات رفع شود.

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید با متعدیان به محیط زیست و همچنین افرادی که اقدام به حیوان آزاری می کنند به صورت جدی برخورد شود، تصریح کرد: همانطور که انسان حق حیات دارد حیوانات هم حق زندگی داشته و ما انسان ها نباید این حق را از آنها سلب کنیم.

این نماینده مردم در مجلس دهم بر لزوم حمایت بیشتر سازمان حفاظت محیط زیست و شهرداری از حیوانات ولگرد و بی سرپرست تاکید کرد و گفت: بهتر است این دستگاه ها پناهگاه و فضاهایی مخصوص برای نگهداری از این گونه حیوانات در نظر بگیرند تا از یک سو کمتر مورد آزار و اذیت قرار گرفته و از سویی از انتشار بیماری ها در جامعه جلوگیری شود.

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه شمار حیوان آزاری ها در کشور زیاد نیست، یادآور شد: این موضوع از سوی افراد معدودی در کشور که تعادل روحی و روانی مناسبی ندارند صورت می گیرد.

سخنگوی فراکسیون محیط زیست وتوسعه پایدار مجلس شورای اسلامی، بر لزوم فرهنگ سازی مناسب برای مقابله با حیوان آزاری تاکیدکرد و ادامه داد: در رابطه با نکوهش حیوان آزاری باید فرهنگ سازی مناسبی از سوی رسانه ها انجام شود تا کمتر شاهد حیوان آزاری در کشور باشیم./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر