ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1388/02/27 15:23:00
سرویس سیاسی

ابطحی: همیشه عده‌ای منافع خود را بر منافع ملی ترجیح می‌دهند

**عضو کمیسیون سیاست داخلی و شوراهای مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: همیشه عده‌ای منافع خود را بر منافع ملی ترجیح می‌دهند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "سیدمحمدجواد ابطحی" در حاشیه جلسه‌ علنی روز یکشنبه در جمع خبرنگاران در خصوص اظهارات "محمد هاشمی" در مورد عملکرد صدا و سیما گفت: جای بسی تعجب است که افرادی که خودشان هم متصدی رسانه بوده‌اند چنین انتقادات و موضوعاتی را مطرح می‌نمایند.

عضو کمیسیون سیاست داخلی و شوراها در ادامه خاطر نشان کرد: شایسته است این افراد به عملکرد خودشان مراجعه نمایند که همه امکانات صدا و سیما را در دوره تصدی‌گریشان بر این سازمان به صورت کامل در اختیار کاندیدای خاص قرار داده بودند.

ابطحی در ادامه افزود: از رییس سازمان صدا و سیما می‌خواهم گزارش سفر اخیر مقام معظم رهبری و رهنمودهای ایشان در هیات دولت در سنندج که متاسفانه در صدا و سیما بازتابی نداشته به صورت کامل پخش نمایند.

عضو کمیسیون امنیت داخلی و شوراها اظهار داشت: پخش نشدن چنین گزارش‌هایی به صورت کامل دلیلی برای هجوم سیاسی کاران می‌باشد و با وجود این کم توجهی‌ها خوشبختانه صدا و سیما در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری از همه افکار، اندیشه‌ها و منابع استفاده می‌کند.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد با استفاده از همه ظرفیت‌های رسانه‌ای موجود، زمینه حضور حداکثری مردم در انتخابات آینده فراهم شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet