Icana.ir
fa

ابطحی: همیشه عده‌ای منافع خود را بر منافع ملی ترجیح می‌دهند

**عضو کمیسیون سیاست داخلی و شوراهای مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: همیشه عده‌ای منافع خود را بر منافع ملی ترجیح می‌دهند.5/17/2009 3:23:00 PM5/17/2009 3:23:00 PMIcana00 Icana
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter Telegram

ابطحی: همیشه عده‌ای منافع خود را بر منافع ملی ترجیح می‌دهند

سرویس سیاسی
**عضو کمیسیون سیاست داخلی و شوراهای مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: همیشه عده‌ای منافع خود را بر منافع ملی ترجیح می‌دهند.
یکشنبه 27 اردیبهشت 1388 ساعت 15:23

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "سیدمحمدجواد ابطحی" در حاشیه جلسه‌ علنی روز یکشنبه در جمع خبرنگاران در خصوص اظهارات "محمد هاشمی" در مورد عملکرد صدا و سیما گفت: جای بسی تعجب است که افرادی که خودشان هم متصدی رسانه بوده‌اند چنین انتقادات و موضوعاتی را مطرح می‌نمایند.

عضو کمیسیون سیاست داخلی و شوراها در ادامه خاطر نشان کرد: شایسته است این افراد به عملکرد خودشان مراجعه نمایند که همه امکانات صدا و سیما را در دوره تصدی‌گریشان بر این سازمان به صورت کامل در اختیار کاندیدای خاص قرار داده بودند.

ابطحی در ادامه افزود: از رییس سازمان صدا و سیما می‌خواهم گزارش سفر اخیر مقام معظم رهبری و رهنمودهای ایشان در هیات دولت در سنندج که متاسفانه در صدا و سیما بازتابی نداشته به صورت کامل پخش نمایند.

عضو کمیسیون امنیت داخلی و شوراها اظهار داشت: پخش نشدن چنین گزارش‌هایی به صورت کامل دلیلی برای هجوم سیاسی کاران می‌باشد و با وجود این کم توجهی‌ها خوشبختانه صدا و سیما در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری از همه افکار، اندیشه‌ها و منابع استفاده می‌کند.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد با استفاده از همه ظرفیت‌های رسانه‌ای موجود، زمینه حضور حداکثری مردم در انتخابات آینده فراهم شود.

ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

استفاده از این مطالب فقط با ذکر منبع "خانه ملت" مجاز است

Powerd By : Tasvirnet
PC