آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
امینی فرد خبر داد:

عدم تصویب درخواست تحقیق و تفحص از منابع تخصیص یافته به طرح تحول سلامت در کمیسیون بهداشت

سرویس اجتماعی
سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از عدم تصویب درخواست تحقیق و تفحص از منابع تخصیص یافته به طرح تحول سلامت در این کمیسیون خبر داد.
یکشنبه 25 مهر 1395 ساعت 17:34
عدم تصویب درخواست تحقیق و تفحص از منابع تخصیص یافته به طرح تحول سلامت در کمیسیون بهداشت سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از عدم تصویب درخواست تحقیق و تفحص از منابع تخصیص یافته به طرح تحول سلامت در این کمیسیون خبر داد. http://cdn.icana.ir/d/019/201607101795188228.jpg ,عدم,تصویب,درخواست,تحقیق,و,تفحص,از,منابع,تخصیص,یافته,به,طرح,تحول,سلامت,در,کمیسیون,بهداشت Icana

محمد نعیم امینی فرد در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح دستور کار امروز کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، افزود: رای گیری از منابع تخصیص یافته به طرح تحول سلامت تنها دستور کار امروز کمیسیون بهداشت و درمان مجلس بود.

نماینده مردم ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: درخواست تحقیق و تفحص از منابع تخصیص یافته به طرح تحول سلامت چند هفته گذشته از سوی تعدادی از نمایندگان مطرح شد که وزیر بهداشت توضیحات خود را در این زمینه ارایه داد؛ درهمین راستا در جلسه امروز کمیسیون بهداشت این درخواست را مورد رای گیری قرار گرفت.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: بر اساس رای گیری صورت گرفته، کمیسیون بهداشت و درمان مجلس ضرورتی بر انجام تحقیق و تفحص احساس نکردند لذا این درخواست در کمیسیون رای نیاورد حال اگر نمایندگان درخواست کننده همچنان بر دلایل خود اصرار داشته باشند می تواند این درخواست خود را در صحن علنی مجلس مطرح کنند./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار