هدر اصلی
1388/02/29 14:43:00
سرویس سیاسی

اکرمی: دامن زدن به مطالبات نارضایتی به دنبال دارد

**عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: رییس جمهور آینده باید از ظرفیت‌های متنوعی که در کشور وجود دارد استفاده کرده و از آن طریق مردم را به صحنه بیاورد.

"سیدرضا اکرمی" در گفتگو با خبرنگار خانه ملت گفت: متاسفانه جامعه ما به صورت یک جامعه مطالباتی درآمده است که همه مسائل و نیازهای خود را از دولت و نظام می‌خواهد و رییس جمهور آینده نیز باید حتماً به این مطالبات توجه نماید.

وی افزود: همچنین رییس جمهور آینده باید کوشش کند که به این مطالبات دامن نزده و باعث رشد آنها نشود زیرا هر چه به این مطالبات بیشتر دامن زده شود توانایی برآوردن آنها نیز مشکل‌تر خواهد بود و در نتیجه نارضایتی را به دنبال خود خواهد داشت.

عضو کمیسیون فرهنگی تصریح کرد: جامعه بشری و همه ملت‌ها ابتدا باید به خود متکی باشند و سپس دولت‌ها نیز باید در حین انجام وظیفه باید گیرها و گره‌ها را برطرف کرده و مشکلات را از سر راه بردارد.

وی خاطر نشان کرد: به نظر من رییس جمهور آینده حتماً باید کوشش کند از ظرفیت‌های متنوعی که در کشور وجود دارد استفاده کرده و از آن طریق مردم را به صحنه بیاورد و از آنها در همه بخش‌ها و مراکز مختلف استفاده نماید.

اکرمی ادامه داد: در کشور ظرفیت‌های بسیار بالایی وجود دارد اما متاسفانه بهره‌وری ما کم است و این یک نقطه ضعف می‌باشد. اگر بهره‌وری به این صورت باشد ما در جامعه جهانی نقشی نداریم بلکه فقط به صورت مصرف کننده خواهیم بود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet