هدر اصلی
1388/02/29 15:15:00
سرویس سیاسی

مقدسی: عدالت و پیشرفت، بهترین عرصه برای مانور انتخاباتی کاندیداهاست

**عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: تحقق عدالت و رسیدن به پیشرفت به صورت توامان بهترین زمینه‌ای است که کاندیداها می‌توانند در برنامه‌های خود روی آن مانور دهند.

"هادی مقدسی" در گفتگو با خبرنگار خانه ملت، در خصوص مهمترین محورهایی  که کاندیداهای ریاست جمهوری در حوزه اجتماعی باید در شعارها و برنامه‌های خود مدنظر قرار دهند گفت: در کشور یک راهبرد و سند مشخص وجود دارد که براساس آن در کلیه ابعاد اجتماعی، سیاسی و فرهنگی کاندیداها باید آن را در محور کار خود قرار دهند و خارج از آن شعار دادن و مردم را به بیراهه بردن نه به صلاح خود آنهاست و نه به صلاح مردم است.

وی افزود: مقام معظم رهبری راهکاری اصلی برای ابعاد مختلف سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی برای دهه چهارم تعیین کردند و آن موضوع تحقق عدالت و رسیدن به پیشرفت توامان است و این بهترین زمینه‌ای است که کاندیداها می‌توانند به واقع و به دور از مسایل اغراق آمیز روی آن مانور دهند.

مقدسی تصریح کرد: چرا که تمرکز بر این راهبرد، از منویات مقام معظم رهبری و هم از احکام دینی است که می‌تواند مردم را جهت مشارکت حداکثری در انتخابات ترغیب نمایند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet