ولادت امام حسن عسکری (ع)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

مقدسی: عدالت و پیشرفت، بهترین عرصه برای مانور انتخاباتی کاندیداهاست

سرویس سیاسی
**عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: تحقق عدالت و رسیدن به پیشرفت به صورت توامان بهترین زمینه‌ای است که کاندیداها می‌توانند در برنامه‌های خود روی آن مانور دهند.
سه‌شنبه 29 اردیبهشت 1388 ساعت 15:15

"هادی مقدسی" در گفتگو با خبرنگار خانه ملت، در خصوص مهمترین محورهایی  که کاندیداهای ریاست جمهوری در حوزه اجتماعی باید در شعارها و برنامه‌های خود مدنظر قرار دهند گفت: در کشور یک راهبرد و سند مشخص وجود دارد که براساس آن در کلیه ابعاد اجتماعی، سیاسی و فرهنگی کاندیداها باید آن را در محور کار خود قرار دهند و خارج از آن شعار دادن و مردم را به بیراهه بردن نه به صلاح خود آنهاست و نه به صلاح مردم است.

وی افزود: مقام معظم رهبری راهکاری اصلی برای ابعاد مختلف سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی برای دهه چهارم تعیین کردند و آن موضوع تحقق عدالت و رسیدن به پیشرفت توامان است و این بهترین زمینه‌ای است که کاندیداها می‌توانند به واقع و به دور از مسایل اغراق آمیز روی آن مانور دهند.

مقدسی تصریح کرد: چرا که تمرکز بر این راهبرد، از منویات مقام معظم رهبری و هم از احکام دینی است که می‌تواند مردم را جهت مشارکت حداکثری در انتخابات ترغیب نمایند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000