سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
هاشمی تخته نژاد:

انتقاد از قیمت های نجومی پروازهای اربعین/ بازار سیاه بلیت ایجاد شده است

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون عمران مجلس،با انتقاد از قیمت های نجومی درنظر گرفته شده برای پرواز اربعین،گفت:سازمان هواپیمایی باید تجدید نظری در بحث نرخ پروازهای اربعین داشته و سازمان حج و زیارت نیز نظارت بیشتری را اعمال کند.
شنبه 8 آبان 1395 ساعت 09:55
انتقاد از قیمت های نجومی پروازهای اربعین/ بازار سیاه بلیت ایجاد شده است عضو کمیسیون عمران مجلس،با انتقاد از قیمت های نجومی درنظر گرفته شده برای پرواز اربعین،گفت:سازمان هواپیمایی باید تجدید نظری در بحث نرخ پروازهای اربعین داشته و سازمان حج و زیارت نیز نظارت بیشتری را اعمال کند. http://cdn.icana.ir/d/019/201607101426571958.jpg انتقاد,از,قیمت,های,نجومی,پروازهای,اربعین/,بازار,سیاه,بلیت,ایجاد,شده,است Icana

حسین هاشمی تخته نژاد درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به قیمت های نجومی درنظر گرفته شده برای پرواز اربعین،گفت:سازمان هواپیمایی باید تجدیدنظری در بحث نرخ پروازهای اربعین داشته باشد.

نماینده مردم بندرعباس،قشم،حاجی آباد،بندرخمیر درمجلس شورای اسلامی،با بیان اینکه نرخ پروازهای اربعین باید با توجه به استقبال گسترده مردم کاهش یابد،تصریح کرد:متاسفانه هرساله با رشد تعداد مسافران در این ایام خاص،نرخ ها افزایش یافته و بازار سیاه ایجاد می شود.

دولت از ایجاد بازار سیاه بلیت جلوگیری کند

این نماینده مردم درمجلس دهم،با تاکید براینکه دولت باید با کسب تجربه از رخداد اربعین سال گذشته از ایجاد بازار سیاه بلیت جلوگیری کند،افزود:درنظرگرفتن تدابیر مناسب یکی از راهکارهای برخورد با بازار سیاه بلیت اربعین است.

وی با بیان اینکه کمیسیون عمران مجلس نسبت به پروازهای اربعین حساس بوده و برکیفیت و کمیت آن نظارت خواهد داشت،تاکید کرد:در صورتی که شکایتی از بازار سیاه بلیت اربعین به کمیسیون عمران ارجاع شود،این کمیسیون با دعوت از وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان هواپیمایی پیگیر موضوع خواهد بود.

این نماینده مردم در مجلس دهم،با تاکید براینکه باید با بازارسیاه ایجاد شده برای بلیت اربعین برخورد شود، افزود:دلالی های رخ داده برای پروازهای اربعین باید با ساماندهی مناسب مورد برخورد واقع شوند.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی یادآور شد:تشدید نظارت ها از سوی سازمان حج و زیارت و همچنین سازمان هواپیمایی برای ساماندهی پروازهای اربعین ضروری است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط