هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ساعی خبر داد:

تشکیل فراکسیون مناطق ترک نشین در مجلس/ پزشکیان رئیس شد

سرویس اجتماعی
نماینده مردم تبریز در مجلس از تشکیل فراکسیون مناطق ترک نشین در مجلس به ریاست پزشکیان خبر داد و گفت: نادر قاضی پور و رضا کریمی به ترتیب به عنوان نواب اول و دوم انتخاب شدند.
یکشنبه 9 آبان 1395 ساعت 16:18
تشکیل فراکسیون مناطق ترک نشین در مجلس/ پزشکیان رئیس شد نماینده مردم تبریز در مجلس از تشکیل فراکسیون مناطق ترک نشین در مجلس به ریاست پزشکیان خبر داد و گفت: نادر قاضی پور و رضا کریمی به ترتیب به عنوان نواب اول و دوم انتخاب شدند. http://cdn.icana.ir/d/019/201605109348791603.jpg تشکیل,فراکسیون,مناطق,ترک,نشین,در,مجلس/,پزشکیان,رئیس,شد Icana

زهرا ساعی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با یادآوری تشکیل فراکسیون مناطق ترک نشین در مجلس، افزود: عصر امروز جلسه فراکسیون مناطق ترک نشین با حضور 100 نفر از نمایندگان ترک مجلس برگزار شد که در این جلسه با اکثریت آراء مسعود پزشکیان، نادر قاضی پور و رضا کریمی به ترتیب به عنوان رئیس، نواب اول و دوم فراکسیون انتخاب شدند.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی، از انتخاب خود به عنوان سخنگوی فراکسیون مناطق ترک نشین خبر داد و گفت: محمد حسن نژاد، شهاب الدین بی مقدار به ترتیب به عنوان منشی اول و دوم فراکسیون انتخاب شدند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با تشریح هدف تشکیل فراکسیون مناطق ترک نشین در مجلس، افزود: این فراکسیون با هدف پیگیری و رفع مشکلات معیشتی، اقتصادی، آموزش مناطق ترک نشین تشکیل شد که امیدواریم با تعاون و همکاری اعضای فراکسیون بتوان مشکلات و مسائل مختلف این مناطق را با توجه به گستره جغرافیایی آن در کشور رفع کرد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: با توجه به اینکه  از اعضای کمیسیون های مختلف در این فراکسیون حضور دارند بنابراین در پی آن هستیم مشکلات مناطق ترک نشین را توسط این نمایندگان به کمیسیون های مختلف ارجاع دهیم تا خلاء های قانونی یا مشکلات نظارتی رفع و از این طریق بتوان توسعه متوازن را در کشور ایجاد کرد./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000