هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
صادقی خبر داد:

امروز؛ زمان برگزاری نشست طراحان تفحص از شهرداری ‌تهران/ پاسخ شفاف به مستندات شهرداری محور جلسه

سرویس اجتماعی
عضو هیات رئیسه مجمع نمایندگان استان تهران از برگزاری جلسه طراحان تحقیق‌و‌تفحص از شهرداری‌تهران برای ارائه پاسخ روشن به اظهارات آنان در خصوص مفاد طرح خبر داد.
چهارشنبه 12 آبان 1395 ساعت 12:41
امروز؛ زمان برگزاری نشست طراحان تفحص از شهرداری ‌تهران/ پاسخ شفاف به مستندات شهرداری محور جلسه عضو هیات رئیسه مجمع نمایندگان استان تهران از برگزاری جلسه طراحان تحقیق‌و‌تفحص از شهرداری‌تهران برای ارائه پاسخ روشن به اظهارات آنان در خصوص مفاد طرح خبر داد. http://cdn.icana.ir/d/019/201605104404803709.jpg امروز؛,زمان,برگزاری,نشست,طراحان,تفحص,از,شهرداری,‌تهران/,پاسخ,شفاف,به,مستندات,شهرداری,محور,جلسه Icana

محمود صادقی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در خصوص آخرین وضعیت طرح تحقیق و تفحص از شهرداری تهران، گفت: امروز  چهارشنبه (12 آبان ماه) ساعت 13 متقاضیان و طراحان طرح تحقیق و تفحص از شهرداری تهران که بیست و یک نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی را شامل می‌شود، جلسه ای را پیرامون ارائه پاسخ شفاف به شهرداری برگزار خواهند کرد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: پاسخ شهرداری و مستندات آن که به شکل مکتوب در خصوص طرح انجام تحقیق و تفحص از شهرداری تهران از سوی شهرداری تهران به مجلس ارائه شده، کفایت نمی‌کند بنابراین در این جلسه برای ارائه پاسخ مفصل به جمع‌بندی خواهیم رسید.

عضو هیات رئیسه مجمع نمایندگان استان تهران با بیان اینکه وظیفه قانونی برای ارائه پاسخ تفصیلی به شهرداری تهران را بر عهده نداریم، گفت: پیش از این پاسخ اجمالی به شهرداری تهران در واکنش به توضیحات آنان در خصوص مفاد طرح تحقیق و تفحص از شهرداری داده شده اما برای رفع ابهامات پاسخ مفصل تری را ارائه خواهیم کرد./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر