هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
چمران:

پیشنهاد مجلس برای ورود افراد متخصص به شوراها نیازمند بررسی است/ چنین اقدامی در شهرهای کوچک شدنی نیست

سرویس اجتماعی
رییس شورای شهر تهران با بیان اینکه اقدام مجلس برای ورود تخصصی اعضای شورای شهر بسیار سخت است، گفت: چنین امری در شهرهای کوچک شدنی نیست.
جمعه 14 آبان 1395 ساعت 11:49
پیشنهاد مجلس برای ورود افراد متخصص به شوراها نیازمند بررسی است/ چنین اقدامی در شهرهای کوچک شدنی نیست رییس شورای شهر تهران با بیان اینکه اقدام مجلس برای ورود تخصصی اعضای شورای شهر بسیار سخت است، گفت: چنین امری در شهرهای کوچک شدنی نیست. http://cdn.icana.ir/d/019/83015.jpg پیشنهاد,مجلس,برای,ورود,افراد,متخصص,به,شوراها,نیازمند,بررسی,است/,چنین,اقدامی,در,شهرهای,کوچک,شدنی,نیست Icana

مهدی چمران در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درباره تلاش مجلس در اصلاح قانون شوراهای شهر و روستا به منظور ورود افراد متخصص به شوراهای شهر و روستا، افزود: این اقدام، کار مشکل و پیچیده‌ای است همانگونه که چنین امری برای نمایندگان مجلس نیز محقق نشده است.

وی با بیان اینکه ممکن است همه تخصص ها در همه شهرها یافت نشود، ادامه داد:  البته شاید بتوان در شهرهای بزرگ این تخصص ها را پیدا کرد اما در شهرهای کوچک شدنی نیست لذا اصلاحات در این زمینه نیازمند فکر و برنامه ریزی است.

رییس شورای شهر تهران، گفت: از سویی دیگر اینکه مشخص شود بر اساس چه تخصص هایی می توان افراد را در شورای شهر انتخاب کرد نیز دارای مشکلاتی است زیرا هر کسی گمان می کند که شاید تخصص وی بیشتر مورد نیاز باشد.

چمران افزود: واقعیت آن است که ممکن است فردی در تخصصی که گمان نمی‌کند برای مجلس و شورا مفید باشد بسیار ثمربخش باشد درحالی که ممکن است فردی با تخصص مهندسی شهرسازی نتواند چنین فعالیت اثربخشی را دارا باشد.

رییس شورای شهر تهران گفت: گاهی برخی ها توانایی های زیادی دارند که می توانند در دیگر زمینه ها نیز تاثیرگذاری مثبتی داشته باشند لذا به نظر می رسد اقدام مجلس برای ورود تخصصی اعضای شورای شهر بسیار سخت باشد./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر