ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1388/02/31 13:12:00
سرویس صحن

دستورکار هفتگی جلسات علنی مجلس

**دستورکار جلسات علنی مجلس شورای اسلامی در روزهای یکشنبه سوم،‌ سه‌شنبه پنجم و چهارشنبه ششم خردادماه اعلام شد.

به گزارش  خانه ملت، مشروح دستور جلسه هفته آینده به این شرح است:

گزارش کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مورد: طرح اصلاح تبصره (4) قانون برقراری حقوق وظیفه یا مستمری بازماندگان آن دسته از مهاجران و کسانی که به مناطق جنگی مراجعت نموده و به علت برخورد با مواد منفجره معلول یا فوت می‌شوند مصوب 21/6/1372.(اعاده شده از شورای نگهبان)

گزارش کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مورد: طرح تسری تطبیق نصاب معاملات شهرداریهای کشور و شهرداری تهران با نصابهای مذکور در ماده (3) قانون برگزاری مناقصات مصوب 25/1/1383.( اعاده شده از شورای نگهبان)

گزارش کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مورد: لایحه عضویت دولت جمهوری اسلامی ایران در مرکز آموزش و تحقیقات اقتصادی، اجتماعی و آماری کشورهای اسلامی.( اعاده شده از شورای نگهبان)

گزارش کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مورد: طرح الزام دولت به تجدید نظر در روابط تجاری و اقتصادی با کشورهای حامی تروریسم.( اعاده شده از شورای نگهبان)

گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد: لایحه جرائم رایانه‌ای.( اعاده شده از شورای نگهبان)

گزارش کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی در مورد: لایحه تمدید مهلت اجراء تبصره(2) ماده (33) اصلاحی قانون حفاظت و بهره‌برداری از جنگلها و مراتع کشور- مصوب 1386.( یک فوریت این لایحه در جلسه‌علنی مورخ 30/11/1387 به تصویب رسیده است)

گزارش کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص آقای مصطفی کواکبیان از وضعیت صندوق ذخیره‌ارزی.

گزارش شور دوم کمیسیون اقتصادی در مورد: لایحه تمدید معافیت مالیاتی مناطق آزاد تجاری - صنعتی موضوع ماده (13) قانون چگونگی اداره مناطق آزاد تجاری - صنعتی جمهوری اسلامی ایران مصوب 1372.

گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد: رَد لایحه تمدید ماده (10) قانون تشکیل شرکت‌های آب و فاضلاب مصوب 11/10/1369 و استثناء آنها از احکام مغایر قانون برنامه چهارم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران مصوب 1383.

گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد: لایحه اصلاح قانون اصلاح تبصره(1) اصلاحی بند (الف) ماده (1) قانون وصول برخی از درآمدهای دولت و مصرف آن در موارد معین مصوب 1380.

گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد: رَد لایحه اصلاح ماده (117) تنفیذی قانون برنامه سوم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران، موضوع ماده (36) قانون برنامه چهارم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران مصوب 1383.

گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد: لایحه موافقتنامه همکاریهای گمرکی بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت دمکراتیک خلق الجزایر.

گزارش کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات در مورد: رَد لایحه اجازه پرداخت پنجاه درصد (050/0) از حق الوکاله‌های وصولی از دعاویی که دستگاه‌های دولتی محکوم له واقع می‌گردند به کارشناسان حقوقی و کارمندان موثر در پیشرفت آن.

گزارش کمیسیون فرهنگی در مورد: لایحه نظارت بر ساخت و فروش اشیای مشابه و بدل آثار فرهنگی - تاریخی.

گزارش کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مورد: رد لایحه اصلاح ماده (100) قانون شهرداری مصوب 1334.

گزارش کمیسیون انرژی در مورد: لایحه اصلاح ماده (17) قانون تشکیل شرکت‌های آب و فاضلاب مصوب 1369.

گزارش کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مورد: رَد لایحه اختصاص ده درصد (010/0) از عوارض سالیانه نوسازی به منظور جمع‌آوری، حمل و نقل، بازیافت و دفع زباله‌های شهری و پسمانده‌های صنعتی با رعایت ضوابط فنی زیست محیطی و بهداشتی.

گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد: لایحه اصلاح ماده (134) اصلاحی قانون مالیات‌های مستقیم مصوب 1380.

گزارش کمیسیون عمران در مورد: رَد لایحه الحاق یک تبصره به قانون تکمیل و نحوه استفاده شرکت‌ها و مجتمع‌های ساختمانی نیمه تمام متوقف.

گزارش کمیسیون عمران در مورد: لایحه اصلاح ماده (19) قانون نوسازی و عمران شهری مصوب 1347.

گزارش کمیسیون عمران در مورد: رَد لایحه تعیین تکلیف اراضی تملک شده توسط دستگاه‌های دولتی.

گزارش کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات در مورد: لایحه اصلاح ماده (60) قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت مصوب 1380.

 

سوالات

اول: سئوال آقای داریوش قمری نماینده محترم ایلام، مهران، ایروان، شیروان و چرداول از وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری.

دوم: سئوال آقای سید نجیب حسینی نماینده محترم کلاله، مینودشت، مراوه تپه و گالیکش از وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet