fa , عباس گودرزی تاکید بر پرهیز از دعواهای سیاسی/همه همدل و همگام در جهت خدمت به مردم حرکت کنیم نماینده مردم بروجرد در مجلس، با تاکید بر پرهیز از دعواهای سیاسی گفت: باید همه همدل و همگام در جهت خدمت به مردم حرکت کنیم. 11/14/2016 1:50:00 PM 11/14/2016 12:58:58 PM Icana http://media.icana.ir//Image/2016/06/201606103964354629_Orig.jpg http://media.icana.ir//Image/2016/06/201606103964354629_Thum.jpg Icana
Icana.ir
جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۲۸
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter Telegram
گودرزی در نطق میان دستور:

تاکید بر پرهیز از دعواهای سیاسی/همه همدل و همگام در جهت خدمت به مردم حرکت کنیم

سرویس صحن
نماینده مردم بروجرد در مجلس، با تاکید بر پرهیز از دعواهای سیاسی گفت: باید همه همدل و همگام در جهت خدمت به مردم حرکت کنیم.
دوشنبه 24 آبان 1395 ساعت 13:25
تاکید بر پرهیز از دعواهای سیاسی/همه همدل و همگام  در جهت خدمت به مردم حرکت کنیم

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، عباس گودرزی نماینده در نشست علنی امروز (دوشنبه 24 آبان ماه) مجلس شورای اسلامی، در نطق میان دستور خود با بیان اینکه فراموش نکنید که رهبری معظم انقلاب فرمودند که  فتنه 88 نظام اسلامی را تا لبه پرتگاه برد، تصریح کرد: ایشان فرمودند فتنه 88 دشمن را امیدوار کرد و بعدا خواهید فهمید پشت فتنه 88 چه توطئه پیچیده‌ای بوده است، جای تأسف است وزیر محترمی که در مظان اتهام است خود توجیه می‌کند، دلیل می‌آورد و علت می‌آورد که اینچنین نیست .

 نماینده  مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد:  همکارعزیزی می‌گویند فتنه را رها کنید ما چه چیزی را رها کنیم زیرا آن کسی که فتنه را رها نمی‌کند اول رهبر معظم انقلاب است بنابراین شرط  نجات یک  ملت دشمن شناسی است.

 گودرزی  افزود: باید دعواهای سیاسی را کنار بگذاریم، جناح بندی حد و حدودی دارد، اگر افراد را متهم کنیم با دولت هستند  یا بر دولتند این امر غلط است زیرا دولت و مجلس هر دو خادم ملت هستند و این در  حالی است که  ما باید  همه همدل و همگام  در جهت خدمت به مردم حرکت کنیم ما نه وکیل دولتیم نه دشمن دولت هستیم.

 وی ادامه داد: دولتی که برآمده از رای مردم  وظیفه همگان است که حمایت کنند.

 نماینده  مردم بروجرد  در مجلس دهم افزود: در زمینه  بحث فیش های نجومی تأسف می خورم، رهبری معظم انقلاب فرمودند که فیش‌های نجومی و پرداخت‌های نجومی توهین به ارزش‌هاست و همچنین  ایشان در این  رابطه فرمودند که جدی  و سریع برخورد شود و نتیجه به مردم اعلام شود.

 وی ادامه داد:  بعد از چند ماه پرونده فیش های نجومی به مجلس بیاید بعد ما بایسیتیم بحث کنیم که باید در آن کمیسیون می رفت یا در کمیسیون دیگر، او می خورد و عیش و کیف می کند، ما بحثمان این است که کامل است یا نه بنابراین از رئیس محترم مجلس و دستگاه‌های بازرسی کشورمی خواهم که این موضوع را به صورت جدی در اسرع وقت در دستور قرار دهند.

گودرزی با بیان اینکه  اظهار ضعف پیش ستمگر ابلهی است، افزود: شخصی می‌گوید بپذیرید که در مقابل آمریکا ضعیف هستیم، بپذیرید که تکنولوژی ما پایین است، یعنی چه؟ خدا می گوید و انتم اعلی، شما برترانید، بعد بپذیریم که ضعیفیم، آمریکا دشمن درجه یک ملت ایران است، آمریکا خوی چپاولگری دارد، هر ملتی در برابر دشمنش کوتاه بیاید سیلی سختی خواهد خورد، ما می توانیم کشور، دولت و نظام ما توانمند است در برابر دشمن  ضعف نشان ندهیم.

وی ادامه داد:  تشکر می کنم  از وزارت راه و شهرسازی و بهداشت و درمان به خاطر توجه ویژه‌شان به  بیمارستان آیت الله العظمی بروجردی و در این راستا نیز تقاضای رسیدگی بیشتر دارم و همچنین  تشکرمی کنم از وزارت کشور، شهرداری ها و تأمین اجتماعی به دلیل توجه ویژه به مشکلات شهرداری و کارگران بروجرد در شهرداری اما در  این زمینه نیز در خواست  افزایش رسیدگی  را دارم.

 نماینده مردم بروجرد  درمجلس دهم افزود:  تشکر می کنم از مجمع خیرین سلامت در جهت تکمیل اورژانس امام(ره) زیرا  مردم  شریف بروجرد با آغوش  باز استقبال می‌کنند و منتظر اقدامات بعدی شان هستیم و همچنین از سازمان مدیریت وزارت بهداشت و راه و شهرسازی به خاطر مساعدت در آموزشی کردن بیمارستان آیت الله بروجردی تشکر می‌کنم اما تقاضا می‌کنم هر چه سریعتر در کمیسیون 215 تصویب جهت ادامه کار عملیاتی شود.

 وی ادامه داد: برخی مدیران در شهرستان بروجرد حاشیه امن دارند به دلیل وابستگی‌شان نه نیروی دولتند نه خادم مردمند نه سرباز نظامند، به خاطر وابستگی‌شان به والیان مجازی متأسفانه از ظرفیت دستگاه در جهت خوش خدمتی خودشان بهره می برند.

   عضو کمیسیون  اجتماعی مجلس با بیان اینکه  ما در کارخانجات بروجرد مشکل داریم، یادآورشد:  هم اکنون کارکنان  کارخانه سامان کاشی در روبروی  درب مجلس شورای اسلامی  هستند و متاسفانه بیش از 12 ماه است که  این  کارکنان حقوق نگرفتند و همچنین  کارخانه ای در بروجرد چند ده نفر نیرو اخراجی داشته به دلیل تعدیل بعد فلان مقام مسئول نور چشمی های خودش را آنجا برده  استخدام کرده چون مسئولین قول مساعد دادند عنوان نام نمی کنم و  از ذکر نام معذورم، چون قول دادند حل شود اما هشدار می دهم به والیان مجازی در شهرستان بروجرد اگر دست از دخالت های بی مورد برندارند اسم خواهم آورد و آنان را رسوا خواهم نمود، هر چه هست برای همه، اگر هست برای همه و اگر نیست برای همه./

پایان پیام

کلید واژه ها

ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

fa Icana

استفاده از این مطالب فقط با ذکر منبع "خانه ملت" مجاز است

Icana.ir ۲۰۱۷ ©

Powerd By : Tasvirnet
PC