هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
وعده‌های اقتصادی نامزدها؛ شعار یا واقعیت -1

قادری: نامزدهای انتخاباتی سطح توقعات مردم را بالا نبرند

سرویس اقتصادی
**عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: نامزدهای انتخاباتی نباید باعث افزایش سطح توقعات مردم شوند.
شنبه 2 خرداد 1388 ساعت 13:31

"جعفر قادری" در گفتگو با خبرنگار خانه ملت، با بیان این که فضای انتخاباتی کشورمان در حال حاضر بگونه‌ای است که گروه‌های نخبه و فکری میزان عملی شدن وعده‌های کاندیداهای ریاست جمهوری را مشخص می‌دانند اظهار داشت: تحقق شعارهای کاندیداهای ریاست جمهوری متاثر از شرایط داخلی، بین‌المللی و هماهنگی و همکاری قوا نیز خواهد بود.

وی در ادامه افزود: کاندیداها باید در دادن شعار و وعده‌های انتخاباتی جانب احتیاط را رعایت کنند و وعده‌هایی را به مردم ارائه دهند که بتوانند از عهده آنها بربیایند.

قادری تصریح کرد: بخشی از مشکلات به سرخوردگی مردم از وعده‌های کاندیداهای نمایندگان شوراها و همچنین دوره‌های قبل ریاست جمهوری بر‌می‌گردد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه خاطر نشان کرد: در صورتی که زمان بیشتری برای تبلیغات کاندیداها وجود داشت مردم می‌توانند به راحتی دیدگاه‌ها و برنامه‌های آنها را تجزیه و تحلیل نمایند.

وی با بیان این که فضای حاکم در نزدیک انتخابات فضایی احساسی می‌باشد تاکید کرد: در صورت بیشتر بودن زمان تبلیغات مردم می‌توانند منطقی‌تر وعده‌های نامزدها را ارزیابی نموده و محقق یافتن وعده‌های آنها را نیز در نظر بگیرند.

نماینده شیراز اظهار داشت: کاندیداهای ریاست جمهوری در حالی شعارهای تبلیغاتی را ارائه می‌دهند که خود نیز به بعضی از آنها اعتقادی ندارند و تنها بر روی نقاط حساس مردم برای انتخابات دست گذاشته‌اند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه با یادآوری وضعیت ایران با توجه به برخی شاخص‌های اقتصادی گفت: به صورت نسبی و با توجه به جو حاکم بر اقتصاد دنیا در حال حاضر وضعیت اقتصادی نا‌مناسبی نداریم.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به مشکلات اقتصادی و شرایط اقتصادی دنیا جزو کشورهایی هستیم که آسیب کمتری را متحمل شده‌ایم.

وی در پایان تصریح کرد: سیاه‌نمایی‌ها در تبلیغات جایگاهی ندارد و کاندیداها نیز نباید باعث افزایش سطح توقعات مردم شوند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000