خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1388/03/02 13:31:00
سرویس اقتصادی
وعده‌های اقتصادی نامزدها؛ شعار یا واقعیت -1

قادری: نامزدهای انتخاباتی سطح توقعات مردم را بالا نبرند

**عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: نامزدهای انتخاباتی نباید باعث افزایش سطح توقعات مردم شوند.

"جعفر قادری" در گفتگو با خبرنگار خانه ملت، با بیان این که فضای انتخاباتی کشورمان در حال حاضر بگونه‌ای است که گروه‌های نخبه و فکری میزان عملی شدن وعده‌های کاندیداهای ریاست جمهوری را مشخص می‌دانند اظهار داشت: تحقق شعارهای کاندیداهای ریاست جمهوری متاثر از شرایط داخلی، بین‌المللی و هماهنگی و همکاری قوا نیز خواهد بود.

وی در ادامه افزود: کاندیداها باید در دادن شعار و وعده‌های انتخاباتی جانب احتیاط را رعایت کنند و وعده‌هایی را به مردم ارائه دهند که بتوانند از عهده آنها بربیایند.

قادری تصریح کرد: بخشی از مشکلات به سرخوردگی مردم از وعده‌های کاندیداهای نمایندگان شوراها و همچنین دوره‌های قبل ریاست جمهوری بر‌می‌گردد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه خاطر نشان کرد: در صورتی که زمان بیشتری برای تبلیغات کاندیداها وجود داشت مردم می‌توانند به راحتی دیدگاه‌ها و برنامه‌های آنها را تجزیه و تحلیل نمایند.

وی با بیان این که فضای حاکم در نزدیک انتخابات فضایی احساسی می‌باشد تاکید کرد: در صورت بیشتر بودن زمان تبلیغات مردم می‌توانند منطقی‌تر وعده‌های نامزدها را ارزیابی نموده و محقق یافتن وعده‌های آنها را نیز در نظر بگیرند.

نماینده شیراز اظهار داشت: کاندیداهای ریاست جمهوری در حالی شعارهای تبلیغاتی را ارائه می‌دهند که خود نیز به بعضی از آنها اعتقادی ندارند و تنها بر روی نقاط حساس مردم برای انتخابات دست گذاشته‌اند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه با یادآوری وضعیت ایران با توجه به برخی شاخص‌های اقتصادی گفت: به صورت نسبی و با توجه به جو حاکم بر اقتصاد دنیا در حال حاضر وضعیت اقتصادی نا‌مناسبی نداریم.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به مشکلات اقتصادی و شرایط اقتصادی دنیا جزو کشورهایی هستیم که آسیب کمتری را متحمل شده‌ایم.

وی در پایان تصریح کرد: سیاه‌نمایی‌ها در تبلیغات جایگاهی ندارد و کاندیداها نیز نباید باعث افزایش سطح توقعات مردم شوند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet