خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1388/03/03 14:17:00
سرویس صحن

تابش: انتخابات پیش رو، آزمونی برای تقید به اخلاق و تعهد به آداب مدیریت است

**محمدرضا تابش گفت: تردید نکنیم انتخاباتی که پیش روی ماست، آزمونی برای سنجش میزان تقید ما به اخلاق و ادب و فضیلت و تعهد به تحقق آداب مدیریت و حکومت داری است.

نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی ناطق جلسه علنی روز یکشنبه با اشاره به سالروز سوم خرداد گفت: در این روز، ملت در آیینه آزادی خرمشهر توان بی منتهای خویش را دید و بر قله افتخار ایستاد.

وی همچنین به دوم خرداد 1376 نیز اشاره کرد و اظهار داشت: دوم خرداد روزی بود که ایران در حماسه‌ای ملی، تصویر انتخاب خویش را یافت و تغییر رای خود را در تعیین سرنوشتی دیگر به نمایش گذاشت.

تابش این دو روز را یوم الله خواند و تصریح کرد: خرداد ، ماه روزهای پر حادثه و روزهایی است که حامل گوهر تغییر است؛ چرا که از سفیر آن نهضت رهایی بخش ضد خودکامگی 15 خرداد شکل می گیرد و امام خمینی(ره) را به عنوان ودیعه ای الهی با بزرگ ترین وداع ملی بدرقه می کند تا پایان آن که شریعتی معلم انقلاب را به حافظه نسل جوان و شور انگیز می رساند و به ابتدا که می رسد و سرود فتح و حماسه رای می آفریند، بنابراین ملت به درستی می گویند که ما به خرداد پر از حادثه عادت داریم.

نماینده اردکان خاطر نشان کرد:

نماینده مردم اردکان در خانه ملت اظهارامیدواری کرد تا 22 خرداد با حماسه مشارکت پرشور و آگاهانه مردم رقابتی آزاد، عادلانه و انتخابی نو باشد تا عزت و اعتماد و اعتبار را به ایران باز گرداند.

وی گفت:باید تمام هم و غم خویش را مصروف انتخابات کنیم تا زمینه حضور گسترده و مشارکت آگاهانه مردم در این عرصه خطیر و سرنوشت ساز که همواره مورد تاکید و توصیه امام (ره) و مقام معظم رهبری بوده است، فراهم آید.

تابش همچنین  در بخشی ازسخنان خود از حضور و استقبال مردم حوزه انتخابیه اش در سفر مهندس میرحسین موسوی به استان یزد و شهرستان اردکان تقدیر کرد و یادآور شد: تردید نکنیم انتخاباتی که پیش روی ماست، آزمونی برای سنجش میزان تقید ما به اخلاق و ادب و فضیلت و تعهد به تحقق آداب مدیریت و حکومت داری است.

نماینده اردکان  افزود: بنابراین باید تمام هم و غم خویش را مصروف انتخابات کنیم تا زمینه حضور گسترده و مشارکت آگاهانه مردم در این عرصه خطیر و سرنوشت ساز که همواره مورد تاکید و توصیه امام (ره) و مقام معظم رهبری بوده است، فراهم آید و شور و شعور مردم آماج تخریب ها و اهانت ها و تهمت ها قرارنگیرد که پیامد آن کاهش حضور مردم و آسیب پذیری انقلاب و نظام در مواجه با تهدیدهای داخلی خارجی خواهد بود.

وی تصریح کرد : انتخابات امسال عرصه بروز رای ملت به صداقت و سیاست ورزی اخلاقی و عقلانیت و کارآمدی است و ما امیدواریم  تا بی اخلاقی ها و استفاده بی حساب و کتاب از منابع و امکانات ملی و رسانه‌ای در راه انتخاب آگاهانه مردم مانع نتراشد.

تابش 22 خرداد را جلوه دیگری از دوم خرداد دانست وافزود: آثار این جلوه گری از همین حالا در دور و نزدیک ایران، یا با سکوت معنادار مردم و یا با خروش آنها دیده می شود.

وی اظهار داشت: مردم ما در پی خلق خردادی دیگر هستند تا چشم انداز عزت، آزادی و پیشرفت ایران سرافراز در پرتوی اسلام مردم سالار مجددا نمایان شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet