هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
قره خانی در تشریح نشست امروز کمیسیون انرژی:

محمد جواد فتحی از پاسخ وزیر نیرو قانع شد/سوال حسینعلی شهریاری و شریعت نژاد با تشکیل کمیته بررسی مراعی ماند

سرویس اقتصادی
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس، در تشریح نشست امروز کمیسیون متبوعش گفت: محمد جواد فتحی از پاسخ وزیر نیرو قانع شد و سوال حسینعلی شهریاری و شمس الله شریعت نژاد با تشکیل کمیته برای بررسی های بیشتر مراعی ماند.
سه‌شنبه 16 آذر 1395 ساعت 18:26
محمد جواد فتحی از پاسخ وزیر نیرو قانع شد/سوال حسینعلی شهریاری و شریعت نژاد با تشکیل کمیته بررسی مراعی ماند سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس، در تشریح نشست امروز کمیسیون متبوعش گفت: محمد جواد فتحی از پاسخ وزیر نیرو قانع شد و سوال حسینعلی شهریاری و شمس الله شریعت نژاد با تشکیل کمیته برای بررسی های بیشتر مراعی ماند. http://cdn.icana.ir/d/019/43545.jpg محمد,جواد,فتحی,از,پاسخ,وزیر,نیرو,قانع,شد/سوال,حسینعلی,شهریاری,و,شریعت,نژاد,با,تشکیل,کمیته,بررسی,مراعی,ماند Icana

اسدالله قره خانی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، گفت: چیت چیان وزیر نیرو برای پاسخ به سوال سه نفر از نمایندگان در کمیسیون حضور یافت و نمایندگان سوالات خود را مطرح کرده و وزیر به سوالات آنها پاسخ داد که دو سوال مراعی ماند و یکی از نمایندگان از سوال کننده از توضیحات وزیر قانع شد.

سوال حسینعلی شهریاری در خصوص افزایش قیمت برق مصرفی مراعی ماند

نماینده مردم علی آبادکتول در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه سوال حسینعلی شهریاری در خصوص افزایش قیمت برق مصرفی بود، افزود: وزیر در پاسخ به این سوال اظهار کرد که قیمت تمام شده برق بالا بوده و وزارت نیرو برای نوسازی شبکه های توزیع برق و تولید برق به پیمانکاران بدهکار است و دلیل افزایش قیمت که رقم زیادی نبوده عوامل مذکور است.

قره خانی ادامه داد: سوال حسینعلی شهریاری برای بررسی های بیشتر مراعی ماند و مقرر شد که کمیته ای تشکیل و ظرف سه هفته آینده موضوع را بررسی کنند.

مجمد جواد فتحی از سوال درباره نمک موجود در سد گتوند قانع شد

وی با بیان اینکه سوال دیگر مربوط به محمد جواد فتحی در خصوص  اصلاح وضعیت سد گتوند و وضعیت نمک اضافی در این سد بود، یادآور شد:وزیر نیرو توضیحاتی در این خصوص وضعیت این سد و میزان نمک موجود در آب آن ارائه کرد و در نهایت نماینده مردم تهران از توضیحات وزیر قانع شد.

سوال شمس الله شریعت نژاد درباره لایروبی بستر رودخانه ها مراعی ماند

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اینکه سوال پایانی به شمس الله شریعت نژاد نماینده مردم تنکابن مربوط می شد، افزود:سوال شریعت نژاد درباره برداشت شن و ماسه از رودخانه ها و لزوم لایروبی بستر رودخانه ها بود که وزیر توضیحاتی در خصوص اقدامات صورت گرفته ارائه کرد و در این موضوع نیز مقرر شد کمیته ای برای بررسی های کارشناسی تشکیل شود و نتایج را به کمیسیون ارائه کند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط