fa , حسن نوروزی لزوم‌توجه به رزمندگان‌معسر در بودجه سال96/ دولت تمهیدات حمایت از این افراد را فراهم کند رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس ضمن توجه به رزمندگان معسر دفاع مقدس در هنگام تصویب برنامه ششم و بودجه سال 96، گفت: دولت و بخش‌های مرتبط با ساماندهی وضعیت این افراد باید تمهیدات حمایت از این افراد را فراهم کنند. 12/14/2016 10:32:27 AM 12/14/2016 8:53:16 AM Icana http://media.icana.ir//Image/2016/08/201608100146621316_Orig.jpg http://media.icana.ir//Image/2016/08/201608100146621316_Thum.jpg Icana
Icana.ir
جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۱
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter Telegram
نوروزی مطرح کرد:

لزوم‌توجه به رزمندگان‌معسر در بودجه سال96/ دولت تمهیدات حمایت از این افراد را فراهم کند

سرویس اجتماعی
رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس ضمن توجه به رزمندگان معسر دفاع مقدس در هنگام تصویب برنامه ششم و بودجه سال 96، گفت: دولت و بخش‌های مرتبط با ساماندهی وضعیت این افراد باید تمهیدات حمایت از این افراد را فراهم کنند.
چهارشنبه 24 آذر 1395 ساعت 09:14
لزوم‌توجه به رزمندگان‌معسر در بودجه سال96/ دولت تمهیدات حمایت از این افراد را فراهم کند

حسن نوروزی درگفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در توضیح وضعیت رزمندگان معسر دوران دفاع مقدس، گفت: تعدادی از رزمندگان دوران دفاع مقدس فاقد شغل و بیمه هستند، این افراد نیازمند حمایت بوده هرچند طبق قوانین، دولت موظف به تامین معیشت و بهبود وضعیت رزمندگان معسر دفاع مقدس است.

نماینده مردم رباط‌کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: برنامه‌هایی برای بهبود وضیت این افراد در نظر داریم که امید است در بودجه سال 96 بتوانیم آنها را محقق سازیم، در حقیقت با تامین منابع مورد نیاز موجبات توجه به ایثارگران معسر فراهم می‌شود.

وی یادآور شد: وضعیت اقتصادی، افزایش قیمت‌ها، تورم و مسائلی از این نوع در سال‌های اخیر سبب افزایش فشار زندگی به ایثارگران و رزمندگان معسر شده است، لذا با توجه به رشادت‌ها و ایثارگری رزمندگان در دوران دفاع مقدس انتظار است تا به این افراد به طور اختصاصی توجه شود.

نوروزی با یادآوری تصویب تمامی مواد مربوط به قانون جامع خدمت رسانی به ایثارگران در کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه، گفت: مواد این قانون می‌تواند در ساماندهی وضعیت رزمندگان معسر دفاع مقدس تاثیر مثبتی داشته باشد، بنابراین در هنگام بررسی و تصویب لایحه برنامه ششم توسعه در صحن علنی نیز بر این موضوعات تاکید خواهیم کرد.

سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: دولت و بخش‌های دولتی مرتبط با ساماندهی وضعیت رزمندگان معسر دفاع مقدس باید تمهیدات حمایت از این افراد را فراهم کنند زیرا فاقد شغل یا بیمه نبودن این افراد پذیرفتنی نیست./

پایان پیام

کلید واژه ها

ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

fa Icana

استفاده از این مطالب فقط با ذکر منبع "خانه ملت" مجاز است

Icana.ir ۲۰۱۷ ©

Powerd By : Tasvirnet
PC