آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

حمایت فراکسیون خط امام(ره) از تداوم ریاست لاریجانی

سرویس فراکسیون ها
**سخنگوی فراکسیون خط امام (ره) گفت: در انتخابات دومین هیات رئیسه هشتمین دوره مجلس شورای اسلامی، اعضای این فراکسیون از ریاست علی لاریجانی حمایت می‌کنند.
دوشنبه 4 خرداد 1388 ساعت 13:49

"داریوش قمری" در گفتگو با خبرنگار خانه ملت، با اشاره به جلسه روز گذشته فراکسیون خط امام (ره) خاطرنشان کرد: در این جلسه دو موضوع انتخابات هیات رئیسه مجلس و انتخابات ریاست جمهوری دهم مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی افزود: در ابتدای جلسه، تعدادی از اعضای فراکسیون گزارش‌هایی را از آخرین وضعیت کاندیداها در حوزه‌های انتخابیه به لحاظ اقبال مردمی مورد بحث و تبادل نظر قرار دادند.

نماینده ایلام، ایوان، مهران، شیروان و چرداول خاطرنشان کرد: با توجه به رای‌گیری صورت گرفته در فراکسیون در مورد حمایت از یکی از کاندیداها، قرار شد موضع رسمی فراکسیون از طریق بیانیه توسط دبیرکل فراکسیون خط امام (ره) ظرف امروز و فردا اعلام شود.

وی گفت: همچنین در این جلسه بحث‌هایی پیرامون تخریب جریان اصلاحات از سوی رقبا مطرح شد و مقرر گردید، اصلاح‌طلبان با تخریب گران مدارا کنند. همینطور پایبندی به ارزش‌های دینی و اسلامی در انتخابات مورد تاکید قرار گرفت.

قمری اظهار داشت: یکی دیگر از محورهای مورد بحث در جلسه روز گذشته فراکسیون انتخابات هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی بود که مقرر شد این فراکسیون جهت کارآمدتر ساختن هیات رئیسه فعال شود و کاندیداهای مورد نظر خود را به صحنه بیاورد.

سخنگوی فراکسیون خط امام (ره) با بیان اینکه این فراکسیون کاندیدایی برای ریاست مجلس معرفی نخواهد کرد، گفت: در این جلسه مقرر شد با توجه به ویژگی‌های شخصیتی آقای لاریجانی، از ریاست ایشان حمایت شود.

وی افزود: فراکسیون خط امام احتمالا برای نواب رئیس، یک کاندیدا و برای منشی‌ها و کارپردازان سه کاندیدا معرفی می‌کند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000